Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 7275
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porozmawiaj z babcią o tańcu i zgarnij nagrody

Niedziela, 22 października 2017, 7:07
Autor: Przystań Twórcza
Jelenia Góra: Porozmawiaj z babcią o tańcu i zgarnij nagrody
Fot. Organizator
Pierwsze oryginalne prace wpłynęły już do Przystani Twórczej – Cieplickiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze na konkurs plastyczny o tematyce „Ulubiony taniec mojej babci (mojego dziadka)”. Dołącz do zwycięzców i dostarcz własną wizję tańca seniorów do 25 października.

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 do udziału w konkursie nie tylko plastycznym, ale również filmowym „Ulubiony taniec mojej babci (mojego dziadka)”. Na laureatów czekają wspaniałe nagrody m.in. vouchery na obiad do Restauracji Casa Blanca i Grande Roma w Cieplicach dla wnuczka i babci, wejściówki do Kina Helios na Filmowe Poranki, karnety na basen dla dziecka z osobą dorosłą do Hotelu Cieplice oraz niespodzianki od firmy ZORKA.

Konkurs plastyczny: porozmawiaj z babcią lub dziadkiem i zaprezentuj własną wizję ich ulubionego tańca. Prosimy o wykonanie pracy w formacie A3, natomiast forma plastyczna jest dowolna: możesz namalować farbami, narysować kredkami, wykleić, zrobić kolaż lub wymyśleć własny, niepowtarzalny sposób przekazania tematu na papierze.

Konkurs filmowy: nagraj krótki film-rozmowę (do 2 minut) z babcią i dziadkiem na temat ich ulubionych tańców np. z młodości lub współczesnych. Możesz nakręcić film telefonem komórkowym, aparatem, kamerą itp. (najlepiej w formacie avi, mp4, wmv, mpeg lub dvd).

Termin nadsyłania prac: do 25 października do godz. 15.00 w siedzibie Przystani Twórczej – Cieplickiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze, ul. Cieplicka 74, 58-560 (budynek Szkoły Podstawowej nr 6).
Kartę zgłoszeniową, regulamin konkursu i oświadczenia można otrzymać w siedzibie
Przystani Twórczej – Cieplickiego Centrum Kultury. Więcej informacji pod nr tel. 75-71-22-892.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
430
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
10%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group