Wtorek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 6548
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com

Poniedziałek, 29 marca 2021, 11:50
Autor: Ewa Fit
Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com
Fot. pixabay.com
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com porównać można ceny podstawowych artykułów żywnościowych oraz wybranych warzyw i owoców w trzech jeleniogórskich marketach: Biedronka, Kaufland, Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzańskiego Ryneczku.

ProduktyBiedronkaKauflandLidlRynek
Masło3.333.335.49-
Mleko1.852.991.74-
Jajka5.895.997.99-
Chleb1.992.491.99-
Cukier2.492.492.79-
Mąka1.492.491.69-
Ryż2.192.492.29-
Makaron2.393.692.19-
Twaróg3.992.992.99-
Kiełbasa śląska9.9011.9013.60-
Kurczak10.996.997.99-
Schab8.9910.998.95-
Karkówka24.9910.9917.99-
Jabłka1.993.493.495.00
Pomidory7.998.998.9912.00
Ziemniaki2.492.492.492.00
Kapusta1.991.991.993.00
Cebula2.992.992.993.50
Marchew2.991.992.993.00
Ogórki5.995.9911.9915.99
Papryka11.998.9911.9913.00

Twoja reakcja na artykuł?

3
38%
Cieszy
2
25%
Hahaha
1
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group