Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 2393
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com

Poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 11:00
Aktualizacja: Środa, 19 sierpnia 2020, 13:50
Autor: Ewa Fit
Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com
Fot. pixabay.com
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com można porównać ceny podstawowych artykułów żywnościowych oraz wybranych warzyw i owoców w trzech jeleniogórskich marketach: Biedronka, Kaufland, Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzańskiego Ryneczku.

ProduktyBiedronkaKauflandLidlRyneczek
Masło4.493.494.99-
Mleko2.892.191.75-
Jajka5.995.997.49-
Chleb1.992.492.29-
Cukier2.492.492.79-
Mąka1.493.292.19-
Ryż2.992.392.19-
Makaron2.291.891.69-
Twaróg2.493.332.99-
Kiełbasa śl.14.9015.909.90-
Kurczak6.996.997.49-
Schab17.9924.9919.97-
Karkówka17.9910.9919.99-
Jabłka5.495.495.997.00
Pomidory8.994.994.998.00
Kapusta3.993.503.995.00
Ziemniaki0.750.690.892.50
Cebula3.993.493.994.00
Marchew1.791.791.793.50
Ogórki5.995.992.998.00
Papryka9.999.998.9912.00
Truskawki---14.00

Twoja reakcja na artykuł?

2
17%
Cieszy
2
17%
Hahaha
2
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
5
42%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group