Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 8528
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com

Poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 10:53
Aktualizacja: Czwartek, 6 sierpnia 2020, 12:21
Autor: Ewa Fit
Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com
Fot. pixabay.com
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com można porównać ceny podstawowych artykułów żywnościowych wybranych warzyw i owoców w trzech jeleniogórskich marketach: Biedronka, Kaufland, Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzańskiego Ryneczku.

ProduktyBiedronkaKauflandLidlRyneczek
Masło4.495.494.49-
Mleko2.892.221.99-
Jajka4.497.993.99-
Chleb1.991.791.99-
Cukier2.492.492.79-
Mąka1.491.692.19-
Ryż2.991.992.19-
Makaron2.291.392.59-
Twaróg2.492.792,99-
Kiełbasa śląska9.9915.909.90-
Kurczak6.997.996.99-
Schab17.9910.9917.99-
Karkówka17.9919.9919.99-
Jabłka3.995.994.997.00
Pomidory malinowe8.002.7911.5012.00
Kapusta3.503.503.504.00
Ziemniaki1.999.850.893.00
Cebula3.503.992.995.00
Marchew3.501.993.004.00
Ogórki5.995.995.998.00
Truskawki---13.50
Papryka14.995.999.9912.50

Twoja reakcja na artykuł?

2
12%
Cieszy
5
29%
Hahaha
2
12%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
12%
Złości
6
35%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group