Niedziela, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 5905
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Porównaj ceny z Jelonką.com

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 26 maja 2020, 14:08
Aktualizacja: Czwartek, 28 maja 2020, 12:18
Autor: Ewa Fit
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com będzie można porównać ceny podstawowych artykułów żywnościowych oraz wybranych warzyw i owoców w trzech jeleniogórskich marketach: Biedronka, Kaufland i Lidl oraz "zieloną ofertę" zabobrzańskiego Ryneczku.

Twoja reakcja na artykuł?

7
54%
Cieszy
2
15%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
3
23%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz

~1979 27-05-2020 6:55
Brawo! Dużo czytelniej.
~Mistrzu 2-06-2020 9:18
do: ~1979 (6:55)
Na ryneku nie kupuję od dawna Jeden powód majtkowa radna drugi powód zarząd sympatyzuje z PO POKO i innymi "czerwonymi" trzeci -na terenie ryneczku wisi bilbord szkalujacy prezydenta RP czwarty -drogo piaty -często produkty oferowane są kupowane np w kauflandzie lub Aldim z samegoo rana a tylko odsprzedawane(widziałem kilka razy osoby sprzedające na ryneczkuu jak kupowały produkty w promocji w w/w sklepach szósty -nie dopuszczają konkurencjii na ryneczek,np jak przyjedzie rolnik ze swoim produktem siudmy- na ryneczku jest zmowa cenowa. ósmy -daleko dziewiaty -szara strefa ....
~Człowiek koń 27-05-2020 7:06
Artykuł dla biedaków. Ja na wszystko mam. W miesiąc zarabiam tyle co poniektóre nieudaczniki w pół roku. Idąc do sklepu nie patrzę na ceny bo i tak wszystko jest tanie. Biorę to na co mam ochotę. Ja wiem ze żyje a wy? Wy WEGETUJECIE!!
~akof 29-05-2020 8:34
do: ~Człowiek koń (7:06)
jesteś pusty i to wskazuje , ze jesteś biedny.jeśli nie szanujesz innych to nie szanujesz siebie.mądry nie chwali się swoim dobytkiem tylko ten , co nic nie osiągnął w życiu
~Gość 27-05-2020 7:56
Super że w formie tabelki teraz jest bardziej czytelne.A co do czlowiekakoń to brak słów.
~Ja 27-05-2020 8:31
Od razu lepiej z tabelką
~żekła 27-05-2020 9:05
Więcej opcji. Nie ograniczajcie się do 3 marketów.
~x 27-05-2020 9:06
Poprosimy o sumy kolumn cen z poszczególnych sklepów. Dziękuję!
~Klient nasz PAN 27-05-2020 11:00
Poproszę jeszcze o ceny z ''DINO'' dziękuję
~... 27-05-2020 11:08
Jedno że warzywa z marketów są niejadalne w żaden sposób drugie, jeżeli się ludzie nie ogarniecie i będzie was interesowała tylko cena to niedługo zostaną 2 sklepy na krzyż w całym mieście. Każda taka akcja powoduje zabijanie lokalnych firm. Dalej nie kumacie że lokalny dostawca nie zejdzie poniżej ceny międzynarodowego koncernu! Ale najwyraźniej polska szlachta woli żreć hiszpańskie owoce lane tonami chemii i konserwantów, by jak najdłużej nadawały się do transportu i handlu niż owoc zdrowy, czysty, zebrany 5 godzin przed sprzedażą. Nie wiem po co w tą tabelkę wrzucać woglę do porównania ryneczek, ponieważ takimi działaniami niebawem pozostanie pusty plac na którym stanie kolejny market. A tak nawiasem DALEJ NIE PRZESZKADZAJĄ WAM POJEMNIKI NA BATERIE I ŚWIETLÓWKI, które znajdują się w Biedronkach nieopodal stoisk z warzywami i owocami? Owoc, czy warzywo trzymane w takich warunkach bezwzględnie nie nadaje się do spożycia !
~x 27-05-2020 11:18
Ja kupuję tam gdzie chcę, a z takiej tabeli korzystam tylko informacyjnie (ile przepłacam). Nie pójdę do marketu konkretnej marki tylko dlatego, że coś jest o kilka złotych taniej. A z Dino popieram, polska firma.
~ 27-05-2020 11:56
W pełni się zgadzam z ... Mięso, warzywa, owoce z marketów są niejadalne. Sama chemia idealna na instastory, bo truskaweczki jak malowane, każda jedna taka sama, zrobię smoothie, jestem fit. W jajkach Eko zerówkach kupionych w markecie 3/4 wykładanki mialam pozamieniane na chemiczne trójki. Pomidor z biedry i pomidor z ryneczku to diametralnie inna jakość produktu, nie nadaje się do porównywania :/ Takim zestawieniem robicie ludziom sieke z mózgów, przedstawiając lokalnych sprzedawców jako nienażartych zdzierców narzucających kosmiczne marże, gdzie ceny w stosunku do jakości i pewnosci pochodzenia prodktów są naprawdę bardzo przystępne. Pomijając, że nikt do kosztów jedzenia marketowego nie dolicza kwot, które potem wydacie na lekarzy po jedzeniu marketówek. Jelonko jesteś jakby nie patrzeć portalem opiniotwórczym, także shame, shame on you :/
~Gosc 27-05-2020 11:57
Ta tabelka jest trochę nie adekwatna w stosunku do cen jeśli pewne artykuły są w promocji. Ziemniaki młode ostatnio kupowałem po 2.40zł, pomidory 2.99zł, karkówka 8.99zł, kiełbasa śląska 8.99zł, schab 9.00zł. Nie będę reklamował żadnego marketu. Wystarczy skorzystać z Internetu bądź gazetek marketów
użytkownik facebook 28-05-2020 8:01
Ciekawe, tylko warto zwrócić uwagę również na jakość. Ponadto nawet jeżeli w nieświadomy sposób to ferują Państwo zagraniczne markety, bo tam ceny są po prostu niższe. Ale czy jakość jest porównywalna z ryneczkiem czy innym małym warzywniakiem? Oczywiście i u "małego" sprzedawcy zdarza się, że warzywa są wątpliwej jakości ale jak dobrze wybierzemy dostawcę to są znacznie lepsze niż w markecie. Przydałoby się trochę patriotyzmu gospodarczego. Pozdrawiam
użytkownik facebook 28-05-2020 15:55
Filip Pieńkowski Racja. Dodam tylko , że nie znamy ilościowej zawartości środków chemicznych w produktach roślinnych sprzedawanych w marketach. Ciekaw jestem o ile jest więcej chemii w tych z marketów w stosunku do sprzedawanych na bazarach. 🤔
~18 sqandal 31-05-2020 13:13
…. proste każdy kupuje gdzie mu wygodnie i gdzie ceny są dla jego kieszeni...……… no i tyle . A jeszcze te tabelki i ceny są nieaktualne , jak już coś robić to dobrze a nie byle jak ……. kropka !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group