Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 9 września
Imieniny: Jacka, Piotra
Czytających: 11867
Zalogowanych: 108
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Legnica: Porażka z trzecioligowcem w przedostatnim sparingu

Wtorek, 23 lutego 2021, 10:58
Aktualizacja: 11:00
Autor: Przemek Kaczałko
Legnica: Porażka z trzecioligowcem w przedostatnim sparingu
Fot. Tomek Raczyński (archiwum)
Już 6 marca rusza runda wiosenna IV ligi, gdzie w grupie zachodniej na czele są jeleniogórskie Karkonosze. W przedostatnim meczu towarzyskim, rozegranym na boisku przy ul. Hetmańskiej w Legnicy - podopieczni Ołeksandra Szeweluchina przegrali z trzecioligowymi rezerwami Miedzi Legnica 1:2.

Trzecioligowiec w pierwszej połowie dwukrotnie znalazł drogę do bramki Karkonoszy, a autorami goli byli Fernandez i Zachaczewski. Po zmianie stron jeleniogórzanie nie poddali się i już w 62. minucie po wykorzystanym rzucie karnym w wykonaniu Niemienionka było 2:1. Więcej goli nie padło i skończyło się minimalną porażką biało-niebieskich.

Miedź II Legnica - Karkonosze Jelenia Góra 2:1 (2:0)

Miedź: Rędzio - Strzelecki (60' Stróżyński), testowany, Maciejewski, Jagielski, Fernandez (46' Momoh), Poręba (46' Winnik), Petk (46' Żarkowski), Gardzielewicz (46' Karolczak), Zachaczewski (46' Prałat), Kwolek (46' Urbański).
Karkonosze: Fościak - Wawrzyniak, Niemienionek, Firlej, Kulchawy, Michałek, Młodziński, Taran, Gargas, Poszelężny, Czerwiński oraz Błaszkiewicz, Siudak, Kuźniewski,Kocot, Denis, Lekszycki.

W sobotę (27.02) ostatni sparing Karkonoszy przed startem rundy wiosennej - przy Złotniczej ekipa Ołeksandra Szeweluchina zmierzy się z Lotnikiem Jeżów Sudecki (godz. 12:00).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
100%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy obserwowałeś zaćmienie Księżyca?

Oddanych
głosów
74
Tak
30%
Nie, przegapiłem sprawę
48%
Nie, nie interesują mnie takie tematy
22%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Rywale USA łączą siły, a Polska „dostanie” €45 mld od Unii?
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Aktualności
Festiwal Światła w Cieplicach – program
 
Aktualności
Mandaty zamiast biwaku
 
Aktualności
Piknik samochodowy w Pałacu Pakoszów
 
Jelenia Góra - KARR
Podsumowanie 34. Forum Ekonomicznego
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group