Zalogowanych: 8

II liga koszykarek: Porażka Wichosia w Brzegu

Poniedziałek, 21 grudnia 2015, 15:51
Aktualizacja: 18:01
Pierwszej porażki (46:56) w rozgrywkach II ligi doznały koszykarki KS Wichoś Jelenia Góra. Zespół Stali Brzeg będący gospoarzem
zwycięstwo zawdzięcza większej skuteczności rzutów z gry. Jeleniogórzanki grały falami. Po serii udanych ataków następowały proste błędy i
niewykorzystane sytuacje.

Najlepszy dowód to zaledwie 9 punktów zdobytych w kwartach nr 1 i 3 oraz 37 "oczek" rzuconych w kwartach nr 2 i 4. Kolejny mecz już 3 stycznia w Ostrowie Wielkopolskim z tamtejszą Ostrovią.

Stal Brzeg - KS Wichoś Jelenia Góra 56:46 (13:4, 16:17, 15:5, 12:20)

Punkty: Monika Paradowska 15, Madgalena Dźwilewska 12, Angelika Stefan 11, Sandra Lewkowicz 6, Wiktoria Łozowiecka 2,

Trener Eugeniusz Sroka ( KS Wichoś ): - Popełniliśmy szereg błędów w obronie w pierwszej połowie spotkania i gospodynie
wyrobiły nieznaczną przewagę (23:12, 29:21), którą utrzymały do końca meczu. Nasze zawodniczki grały bardzo nierówno. Bardzo dobre momenty miały Stefan, Paradowska i Dźwilewska , ale żeby wygrywać trzeba grać równo przez cały mecz. Czujemy niedosyt i być może w rewanżu (20.03.2016r.), grając w pełnym składzie (dziś zabrakło kontuzjowanych: Oli Lorenz i Natalii Kopiec) zrewanżujemy się brzeżankom.