Czytających: 8595

Jelenia Góra: Porażka po walce

Poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 12:13
Aktualizacja: 12:45
Specyfika boiska na Osiedlu Czarne w Jeleniej Górze nie wystarczyła gospodarzom z Pub Gola na odniesienie zwycięstwa w 1. kolejce A–klasy. W niedzielnym (25.08) pojedynku o jednego gola byli lepsi piłkarze Orła Mysłakowice.

Pierwsza połowa była wyrównana, oba zespołu stwarzały sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki, jednak dopiero w końcówce dwukrotnie dopięli goście. W 43. i 44. minucie do bramki strzeżonej przez Sendera trafił Kamil Amborski. W 58. minucie nadzieję gospodarzy na korzystny rezultat rozbudził Kazimierz Hamowski, który zdobył gola na 1:2, ale pięć minut później było już 1:3 za sprawą grającego trenera Orła - Tomasza Woźniczki. W 77. minucie Przemysław Hamowski ponownie rozbudził kibiców Pub Gola, jednak więcej bramek nie padło i mecz zakończył się wynikiem 2:3.

Pub Gol Jelenia Góra - Orzeł Mysłakowice 2:3 (0:2)

PG: Sender - Pawlikowski, Gawroński, Kukuła, Rudy, Kuśnicki, P. Hamowski, K. Hamowski, Chromik, Zimorski, Doruch. Rezerwowi: Walczak, Suchocki, Świątek, Lachowicz.
Orzeł: D. Klec - Amborski, Błaszczyk, Ł. Dawidczyk, M. Dawidczyk, Kaziemko, Marek, Szkudlarek, Szpak, Uroda, Woźniczka. Rezerwowi: Dub, Dulny, Jakubowski, Kafel, Kiern, Matyszkiewicz, Starczewski.
Widzów: 70.

W następnej kolejce (sobota, 31.08, godz. 17:00) Pub Gola zagra w Przedwojowie z Czarnymi, a mysłakowickiego Orła czekają gminne derby z KS Łomnica (niedziela, 1.09, godz. 11:00).