Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 13785
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porankowe wywoływanie wiosny w „Muflonie”

Środa, 20 lutego 2019, 7:17
Aktualizacja: Czwartek, 21 lutego 2019, 6:43
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: Porankowe wywoływanie wiosny w „Muflonie”
Fot. MDK "Muflon"
W niedzielę (24.02) o godz. 12.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” zaprasza na poranek rodzinny pt. „Musza robota”. Wprawdzie muchy jeszcze smacznie śpią, ale organizatorzy zapewniają, że na poranku dzieci i ich rodziny odczują już wiosenne ożywienie, a tym samym radośnie wejdą w niedzielne popołudnie.

Mami Fatale dorzuca do garnka dziwną roślinę – wyrwaną z ziemi mandragorę. Oj, to chyba nie był dobry pomysł… Za sprawą tajemniczej mandragory Mami zmienia się w koziołka, Psina w żabę, a Prosię – w ptaka. Na szczęście z pomocą przychodzi Królowa Much, która zdradza im tajemnicę owoców z podniebnego drzewa. I właśnie te owoce pomogą Mami i jej przyjaciołom powrócić do ich własnych postaci.

W programie lutowego poranka: przedwiosenne warsztaty popcornowe oraz rozstrzygnięcie, kto najbardziej twórczo zrealizował zadanie domowe, a było nim przygotowanie zdjęcia kanapki o smakowitej nazwie „Złota rybka”.
Bilet 15 zł dla dziecka. Dorośli wstęp bezpłatny. Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację i zakup
biletów w sekretariacie MDK „Muflon” lub przelewem na konto. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70.

Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, DoładujEmocje.pl Centrum rozrywki, Pizerria Colosseum, KFC, DK Computers, Disco Wrotki, Mattel Poland

Cykl Poranków Rodzinnych realizowany jest dzięki dotacji podmiotowej Miasta Jelenia Góra dla Miejskiego Domu Kultury „Muflon”.

Twoja reakcja na artykuł?

5
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
10%
Złości
3
30%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group