Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7831
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Poranek w Muflonie ze złotą rybką i Mikołajem

Poniedziałek, 11 grudnia 2017, 8:20
Aktualizacja: Wtorek, 12 grudnia 2017, 7:35
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Poranek w Muflonie ze złotą rybką i Mikołajem
Fot. Przemek Kaczałko
Miejski Dom Kultury Muflon w Sobieszowie gościł wczoraj (10.12) wyjątkowych gości. Podczas rodzinnego poranka dzieci obejrzały bajkę o Bolku i Lolku, którzy tym razem spotkali na swojej drodze złotą rybkę. Niezwykłą radość sprawiła maluchom także wizyta Świętego Mikołaja, od którego dostały słodkie upominki i pozowały do zdjęć.

Poranki w Muflonie to okazja, aby dzieci z Sobieszowa, ale także z pozostałych części Jeleniej Góry i okolic spędziły z rodzicami czas aktywnie. Poza premierowymi odcinkami bajek, którymi w tym sezonie artystycznym są przygody Bolka i Lolka, uczestnicy mają okazję brać udział w kreatywnych warsztatach. Wczoraj po obejrzeniu kreskówki, w której Lolek złowił złotą rybkę spełniająca życzenia, dzieci wraz z rodzicami wykonywali swoje złote i srebrne rybki z dużą ilością brokatu.

Agnieszka Gierus i Marcin Sweklej przygotowali również materiał filmowy, który zostanie wyświetlony podczas kolejnego poranka. Na zakończenie spotkania każde dziecko odebrało od Świętego Mikołaja słodkie prezenty i bardzo chętnie pozowali do zdjęć ze specjalnym gościem i jego krasnalami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group