Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 7774
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Poranek Rodzinny z Pyzą Wędrowniczką

Środa, 21 maja 2014, 8:03
Aktualizacja: 8:05
Autor: Org
Jelenia Góra: Poranek Rodzinny z Pyzą Wędrowniczką
Fot. Organizator
Miejski Dom Kultury „Muflon” zaprasza na kolejny Poranek Rodzinny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (25 maja) o godz. 12.00. Tuż przed Dniem Mamy, w bajkowy świat uczestników zabierze wesoła Pyza Wędrowniczka.

Mała Pyza, ulepiona przez wiejską gospodynię, za nic w świecie nie chciała dać się zjeść. Korzystając z nadarzającej się okazji uciekła z drewnianej łyżki, chowając się za komodą. Zaraz potem wyruszyła w wielki i szeroki świat. Tak zaczęła się jej podróż pełna przygód i niespodzianek. Chodząc i śpiewając po polnych dróżkach spotyka wielu przyjaciół, odwiedza miejsca o których dotąd nie miała pojęcia. Jej ciekawość nie zna granic. Zwiedza Kraków, przemierza łąki, lasy i góry, nie boi się płynąć na wodnym wianku i zatańczyć ze zbójnikami.

Zawsze towarzyszy jej uśmiech i skoczna piosenka. - Na poranku razem z Pyzą wybierzemy się w piękne regiony Polski, zatańczymy ludowe tańce i ozdobimy drewniane łyżki – zdradzają organizatorzy. - Zachęcamy wszystkich do ubrania się w stroje ludowe lub elementy strojów ludowych – dodają.

Wstęp: 10 zł za dziecko (opiekunowie bezpłatnie). Liczba miejsc ograniczona. - Prosimy o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów. Ważność rezerwacji wynosi trzy dni, dlatego prosimy o terminowe regulowanie należności – informują organizatorzy. Sprzedaż biletów i rezerwacje w sekretariacie MDK „Muflon” w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group