Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6454
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Popularna „Handlówka” otworzy swoje drzwi

Piątek, 15 kwietnia 2011, 9:05
Aktualizacja: 9:06
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Popularna „Handlówka” otworzy swoje drzwi
Fot. .....
Dzisiaj do godziny 16.00 Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze otwiera swoje drzwi dla gimnazjalistów, aby przedstawić im ofertę edukacyjną. Placówka od lat uczy w zawodach, które na rynku pracy są cenione i poszukiwane.

Wybierając jeleniogórską „Handlówkę” można zdobyć tytuł technika: organizacji usług gastronomicznych, żywienia i gospodarstwa domowego, handlowca czy kelnera. Nowym kierunkiem jest technik usług fryzjerskich.

Absolwenci gimnazjum mogą również wybrać naukę w zasadniczej szkole o kierunkach: kucharz małej gastronomii, sprzedawca czy fryzjer, a w klasach wielozawodowych: piekarz, cukiernik, rzeźnik-wędliniarz, murarz, introligator, kaletnik, zegarmistrz, dekarz, krawiec, elektryk, mechanik samochodowy, elektronik pojazdów samochodowych czy blacharz samochodowy elektromechanik. Wszystkich szczegółów na temat tych kierunków, szkoły i nauki w niej można się dowiedzieć właśnie dzisiaj podczas dni otwartych. Dyrekcja placówki serdecznie zaprasza.

- Osoby, które będą do nas przychodziły, zostaną oprowadzone po szkole, będą mogły zobaczyć sale lekcyjne i pracownie, w tym gastronomiczną czy fryzjerską. Dowiedzą się wszystkich niezbędnych informacji dotyczących funkcjonowania naszej placówki i proponowanych kierunków edukacji. Serdecznie zapraszamy. Są to bowiem już drugie i ostatnie w tym roku dni otwarte naszej szkoły – mówi Adam Stolicki, wicedyrektor Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group