Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 2733
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Popis gwiazd pod Szrenicą

Niedziela, 26 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 22:32
Autor: TEJO
Kotlina Jeleniogórska: Popis gwiazd pod Szrenicą
Fot. Krzysiek
Bohaterowie seriali telewizyjnych, znani ludzie z radia i ekranu oraz mnóstwo turystów uczestniczyło w sobotnim Slalomie Gwiazd.

Popularne twarze pojawiły się na Hali Szrenickiej oraz przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Szrenicę.

Z gwiazdami mediów, którzy świetnie sobie dają radę na śniegu, mogli porozmawiać zwykli amatorzy białego szaleństwa. Bardzo liczna była także publiczność, która kibicowała jednym i drugim.

Można było spotkać Michała Olszańskiego z radiowej „Trójki”, modelkę Iwonę Felicjańską, Krzysztofa Ziemca, prezentera „Wiadomości” oraz Piotra Cyrwusa, występującego w serialu „Klan”

Była okazja nie tylko do rozmowy z gwiazdorkami i gwiazdorami. Ci chętnie dawali autografy i pozwalali na pamiątkowe fotografie. Organizatorzy imprezy umożliwili także wspólną rywalizację na nartach.

Najlepszym narciarzem wśród aktorów okazał się Waldemar Błaszczyk, którego telewidzowie znają z serialu „Kochaj mnie”. Kibicowała mu Ewa Gawryluk z telenoweli „Na Wspólnej”. Prywatnie żona Błaszczyka.

Tytułem najlepszej narciarki wśród dziennikarek może się pochwalić Dorota Rembiszewska z Polsatu.

Impreza była jedną z kończących ferie w Karkonoszach. Zdaniem gestorów bazy turystycznej były one bardzo udane. Ocenia się, że przez sześć tygodni przez górskie kurorty przewinęło się około 40 tysięcy młodszych i starszych turystów. Tak dużej frekwencji w górach nie było od kilku lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group