Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 3260
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ponad 1 kg marihuany nie trafi do sprzedaży

Środa, 28 czerwca 2017, 9:00
Aktualizacja: 9:02
Autor: 112
Jelenia Góra: Ponad 1 kg marihuany nie trafi do sprzedaży
Fot. Archiwum Policji
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 21–letnią kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 23 i 28 lat w związku z posiadaniem przez nich środków odurzających.

Funkcjonariusze uzyskali informację, że w jednym mieszkań na terenie osiedla Zabobrze mogą być przechowywane narkotyki. - Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie, policjanci w mieszkaniu tym zatrzymali trzy osoby. Kobieta i jeden z mężczyzn część narkotyków ukryli w bieliźnie. Pozostałe były w wersalce w tym mieszkaniu oraz w mieszkaniach zatrzymanych. Łącznie zabezpieczyli ponad 1 kg marihuany o wartości czarnorynkowej blisko 70 tysięcy złotych. Jak ustalili funkcjonariusze, mieszkanie, w którym przebywali jeleniogórzaninie pełniło funkcję magazynu, z którego zatrzymani pobierali narkotyki – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy zatrzymani nie zajmowali się ich dystrybucją.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group