Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 3856
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pomysł na chleb z Ameryki rodem

Wtorek, 7 lutego 2012, 8:57
Aktualizacja: 13:09
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Pomysł na chleb z Ameryki rodem
Fot. Agrafka
O punkcie sprzedaży pieczywa dla zmotoryzowanych klientów przy ulicy Wolności już pisaliśmy. Placówka sprawdziła się i nie jest wykluczone, że niebawem podobna powstanie na Zabobrzu.

Świeżutkie pieczywo sprzedawane tuż obok Urzędu Skarbowego przy ul. Wolności przez piekarnię Rumin można kupić od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 16.00. Piekarnia czynna jest od września i już ma wielu zwolenników, nie tylko jeżdżących samochodami.

- Pomysł na otwarcie punktu, gdzie można podjechać samochodem i nawet z niego nie wysiadając kupić szybko świeżutkie pieczywo, został zaczerpnięty przez szefa z USA. Tam są bardzo popularne takie sklepy. Chcieliśmy wyjść do naszych klientów, w czasie, gdy wiele osób kupuje chleb w marketach przy okazji ogólnych zakupów.
Takie pieczywo nie wszystkim smakuje, u nas jest gwarancja świeżości, jakości, a także oszczędności tak cennego czasu – powiedziała Beata Haracz, sprzedawczyni w Chleb Drive.

Asortyment stanowią chleby zwykłe, razowe, grahamy, pizzerki, słodkie bułki, makowce, serniki, pączki, różnorodne ciastka itp. planowane jest także wprowadzenie kanapek śniadaniowych. W punkcie tym można również zamówić tort i odebrać nie wysiadając nawet z samochodu.

- Nasi klienci są bardzo zadowoleni. Mówią, że był to świetny pomysł na otwarcie Chleb Drive. Szczególnie rano kupują świeżutkie bułeczki na śniadanie do pracy. Właściwie powinien nazwać się Bułka Drive – uśmiecha się Beata Haracz.
Co następne? Kierowcy już ostrzą zęby na Pierogi Drive.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group