Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 5369
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Pomóżmy ratować Bóbr przed zalewem śmieci

Środa, 26 marca 2014, 7:29
Aktualizacja: Czwartek, 27 marca 2014, 7:24
Autor: Org
Janowice Wielkie: Pomóżmy ratować Bóbr przed zalewem śmieci
Fot. Archiwum Urzędu Gminy Janowice Wielkie
Akcja Ratujmy Bóbr, organizowana przez Chrześcijański Ośrodek dla Osób Uzależnionych Nowa Nadzieja z Janowic Wielkich oraz Urząd Gminy Janowice Wielkie, rozpocznie się w poniedziałek (31.03.) i będzie trwała do soboty (5.04.).

Jak co roku, pensjonariusze ośrodka posprzątają brzegi rzeki na odcinku przebiegającym przez teren gminy. W poprzednich latach impreza cieszyła się dużą popularnością wśród mieszkańców gminy oraz instytucji. Udział w niej brali strażacy OSP, uczniowie, pracownicy Urzędu Gminy, dzieci ze świetlic wiejskich, pracownicy Dolnośląskiego Zarządu Parków Krajobrazowych, PTTK „Sudety Zachodnie”, wędkarze.

Podczas ubiegłorocznej edycji z brzegów rzeki zebrano ponad 21 tys. litrów śmieci (od początku akcji – ponad 120 tys. litrów). - Również w tym roku zapraszamy do udziału sprzątania brzegów rzeki. Każdy dostanie rękawice i worki – informują organizatorzy.

Od poniedziałku do piątku – zbiórka uczestników o godz. 9.00 przy Ośrodku „Nowa Nadzieja”, ul. Sportowa 5. W sobotę – początek o godz. 10.00. Tego dnia odbędzie się zakończenie akcji z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

Więcej informacji u koordynatora akcji Pawła Tuły, tel. 501 988 842, mail: paweltula@btinternet.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (44) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group