Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 2953
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Pomóż zmienić rozkład jazdy pociągów na rok 2012

Piątek, 8 kwietnia 2011, 8:05
Aktualizacja: 8:06
Autor: Angela
Jeszcze tylko dzisiaj pasażerowie pociągów mogą zgłaszać swoje uwagi i sugestie, które mogłyby się znaleźć w przyszłorocznym rozkładzie jazdy. W związku z trwającymi pracami nad rozkładem, który będzie obowiązywał w 2012 r. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego czeka na zdanie samych korzystających.

Uwagi należy zgłaszać za pomocą specjalnego formularza. Pismo z propozycjami zmian powinno zawierać imię, nazwisko, dokładny adres zgłaszającego, a także adres e-mail. Ponadto we wniosku należy podać informacje o częstotliwości korzystania z kolei, najczęściej przemierzaną trasę i treść postulatu (dowóz/odwóz na konkretną godzinę, skomunikowanie z innym składem, tłok w pociągu). Urząd Marszałkowski zaznacza, że informacje anonimowe i niekonkretne nie będą brane pod uwagę.

Propozycje można przesyłać na adres Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Departament Infrastruktury, Wybrzeże Słowackiego 12-14, 50-411 Wrocław, z dopiskiem "Propozycje do rozkładu jazdy pociągów regionalnych na Dolnym Śląsku". Zgłoszenia są przyjmowane też pod adresem e-mailowym: kontakt.koleje@dolnyslask.pl. Więcej można znaleźć na stronie internetowej http://www.koleje.dolnyslask.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group