Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 24 marca
Imieniny: Katarzyny, Marka
Czytających: 20367
Zalogowanych: 87
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pomóż schwytać „okiennego” oszusta

Wtorek, 10 marca 2009, 15:54
Aktualizacja: 15:55
Autor: TEJO
Policja poszukuje wysokiego mężczyzny w wieku ok. 30 lat, krępej budowy ciała, który w okresie od sierpnia 2008 roku do dziś oszukał nawet kilkadziesiąt osób oferując im usługi budowlane.

Mężczyzna podając się za przedstawiciela firmy „DOM – SERWIS” z Lubania proponował w atrakcyjnej cenie wymianę stolarki okiennej. Na powyższy cel pobierał zaliczki w różnych kwotach po czym kontakt z nim zrywał się. Oszust działał na terenie całego powiatu jeleniogórskiego, niewykluczone, że również na terenie powiatów sąsiednich – informuje kom. Bogumił Kotowski z KMP w Jeleniej Górze.

Dotychczas na policję zgłosiło się kilka oszukanych osób. – Apelujemy o kontakt do pokrzywdzonych, którzy do chwili obecnej tego nie uczynili. Sprawę prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze, prosimy o zgłaszanie się do komisariatu przy Placu Piastowskim – tel. (075) 7520-488, 7520-464 lub nr alarmowy 997 – podała policja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
79
W Internecie
30%
Stacjonarnie w sklepie
65%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
5%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Najpiękniejsze miasta w górach, jesteśmy i my...
Rozmowy Jelonki
Amory u kotów inaczej niż u człowieka, tylko w ciągu dnia
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
W piątek otwarcie schroniska "Nad Łomniczką"
 
Jelenia Góra - KARR
IV Dolnośląskie Forum Gospodarcze
 
Karkonoski Park Narodowy
Ratują żaby, chronią naturę. Rusza wiosenna Akcja Żaba
 
Pieniądze
Nowa platforma dla firm z Karkonoszy
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group