Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 5464
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pomóż dzieciom

Środa, 12 stycznia 2011, 17:33
Aktualizacja: Piątek, 14 stycznia 2011, 19:39
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Pomóż dzieciom
Fot. archiwum
Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze jako organizator VII edycji Olimpiady Malucha, która odbędzie się 15 stycznia o godz. 10.00 w hali sportowej przy ul. Złotniczej zwraca się po raz kolejny z serdeczną prośbą o wsparcie całej działalności.

Celem turnieju jest wspomaganie wszechstronnego i harmonijnego rozwoju dzieci (ok. 250 przedszkolaków) oraz rozbudzenie zainteresowań sportem i rekreacją, dlatego zależy nam aby każdy uczestnik imprezy otrzymał pamiątkowy medal, a przedszkole puchar.

Organizator prosi Państwa o pomoc w formie ufundowania słodyczy lub drobnych nagród, gdyż chcielibyśmy osłodzić uczestnictwo każdego małego sportowca, bo motto, które nam przyświeca i dla którego warto jest organizować takie przedsięwzięcia jest jak najbardziej adekwatne do tego w co wkładamy serce:

„Sport ma dziś ogromne znaczenie ponieważ może sprzyjać upowszechnianiu wśród młodych ważnych wartości , takich jak lojalność, wytrwałość, przyjaźń, wspólnotę, solidarność”.

W zamian za pomoc organizatorzy będą godnie reprezentować darczyńców i sponsorów oferując miejsca reklamowe podczas organizowanych imprez oraz na ich stronie internetowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group