Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 14101
Zalogowanych: 80
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pomogą dzieciom

Sobota, 20 stycznia 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 20 stycznia 2007, 19:25
Autor: rylit
Jelenia Góra: Pomogą dzieciom
Fot. rylit
Blisko 120 osób uczestniczyło w balu charytatywnym, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz dzieci z ubogich rodzin.

Impreza odbyła się wczoraj (piątek, 19 stycznia) w Pawilonie Edward, a zorganizowało ją Stowarzyszenie Miłośników Cieplic. Była to już VI edycja balu.

- Celem jest zebranie jak najwięcej pieniędzy, m.in. poprzez licytację przedmiotów wystawionych na aukcję – powiedział Zbigniew Sus, przewodniczący SMC. - Pieniądze zostaną przeznaczone na wyjazdy dzieci z biednych rodzin na zieloną szkołę lub ferie.
Na licytację wystawiono przedmioty podarowane przez uczestników balu i ludzi dobrej woli. W tym roku hitem aukcji była koszulka z dedykacją Piotra Rubika.

Bal rozpoczęto ślubowaniem o nieszczędzeniu sił i środków na pomoc dla najbiedniejszych dzieci. Odbyły się pokazy par tanecznych. Oprócz aukcji zorganizowano też zbiórkę pieniądzy do kapelusza. W ten sposób pomysłodawcy zyskali około 1900 zł.

O tym, ile zebrano podczas licytacji przedmiotów wystawionych na aukcję poinformujemy wkrótce.

Sonda

Co myślisz o imprezach rajdowych w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
679
Świetny pomysł
37%
Jestem na nie
38%
Jest mi to obojętne
25%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jeden nabiał leczy, drugi rujnuje zdrowie. Jesz go codziennie?
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Bieg ku pamięci bohaterów
 
112
Auto wylądowało poza drogą
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Gdzie góry mają swoje tajemnice – wyrusz na Śnieżnik
 
Tragedie i dramaty
Walka o życie na szlaku
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group