Poniedziałek, 10 lutego
Imieniny: Elwiry, Jacka
Czytających: 11511
Zalogowanych: 92
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Pomoc dla pogorzelców z Trzcińska

Poniedziałek, 11 grudnia 2023, 10:00
Aktualizacja: 10:04
Autor: MJr
Powiat: Pomoc dla pogorzelców z Trzcińska
Od dziś rusza zbiórka rzeczy potrzebnych pogorzelcom z Trzcińska. Ich dobytek prawie całkowicie spłonął. Ruszyła również zbiórka finansowa i dla chętnych do pomocy udostępniono konto bankowe rodziny.

Nieznane są dokładne przyczyny pożaru 100-letniego budynku. W nocy pojawiły się płomienie, które szybko zaczęły trawić dach. Spłonęło całe poszycie i część sprzętów w domu. Biegły z zakresu pożarnictwa ustala dokładną przyczynę pożaru.

Na szczęście zdążyli wyjść z domu

4-osobowa rodzina bezpiecznie opuściła płonący dom i nikomu nic się nie stało. Zaraz po zdarzeniu, które miało miejsce 9.12 ruszyła zbiórka pomocowa dla rodziny, którą koordynuje sołtys Trzcińska, Maja Lisowska.

- Najbardziej potrzebne są nowe pościele, ubrania dla młodzieży i dorosłych, artykuły higieniczne oraz środki czystości - czytamy w apelu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz janowickiej Ochotniczej Straży Pożarnej.

Pomoc można dostarczać do świetlicy wiejskiej w Trzcińsku od dzisiaj (11.12) do odwołania w godz. 14-18.

Twoja reakcja na artykuł?

2
18%
Cieszy
1
9%
Hahaha
1
9%
Nudzi
5
45%
Smuci
1
9%
Złości
1
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy ktoś zastawił Ci kiedyś samochód i nie mogłeś/aś wyjechać?

Oddanych
głosów
165
Tak
61%
Nie
25%
Nie parkuję w miejscach, w których może się coś podobnego zdarzyć
14%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Poczta Polska: Od potęgi do zapaści
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Jelonka wczoraj
14 luty – będzie nowe święto
 
112
Drobna kolizja w Radomierzu
 
Aktualności
Tu spotykają się ludzie i ich modlitwy… Dom Modlitwy w Łomnicy
 
Aktualności
Willa w Jagniątkowie – tu żył i tworzył noblista
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group