Czwartek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 9742
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pomaluj sobie kawałek ściany

Czwartek, 15 lipca 2010, 7:43
Aktualizacja: 7:45
Autor: Gabi
JELENIA GÓRA: Pomaluj sobie kawałek ściany
Fot. Gabi
Przez cały tydzień w Biurze Wystaw Artystycznych trwają warsztaty pn. „AKCJA re AKCJA”. Siedmiu młodych ludzi tworzy w murach BWA swoje dzieła.

Galeria jest do ich dyspozycji od wczesnych godzin porannych do wieczora. Panowie: Marek Brodowski, Jonasz Chlebowski, Mariusz Czarnota, Radosław Kieczeń, Staszek Szumski, Zbyszek Wiśniewski i Grzegorz Łożnikow do jutra będą wykonywać swoje dzieła, a efekt zobaczy każdy, kto przyjdzie na wernisaż. Otwarcie wystawy odbędzie się już w piątek o godzinie 18:00.

Autorzy tej niecodziennej wystawy pochodzą m.in.: z Kopańca, Michałowic i innych miejscowości powiatu jeleniogórskiego. Na wernisażu obejrzeć będzie można malarstwo wielkoformatowe, wlepki i rysunki oraz twórczość wchodzącą w obszar action painting i graffiti.

Warsztaty prowadzi Zbigniew Szumski, kojarzony głównie z Teatrem Cinema artysta, który ma doświadczenie w realizowaniu podobnych akcji artystycznych i swobodnie porusza się w obszarze sztuki współczesnej. Dla wielu z młodych ludzi będzie to pierwsza wystawa.

Podczas wernisażu widzowie będą mogli uczestniczyć w performance Wiktorii Wiktorczyk i posłuchać koncertu Uncommon Project, który wzbogacony zostanie pokazem multimedialnym. Projekt zrealizowano przy pomocy finansowej powiatu jeleniogórskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
961
Jest nowy
6%
1-5 lat
14%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
 
Aktualności
Zaklęcie rozświetliło choinkę
 
Aktualności
Huczne otwarcie lodowiska
 
Aktualności
Choinka koło Ratusza już świeci
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group