• Niedziela, 15 grudnia 2019
  • Godz. 22:05
  • Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny, Waleriana
  • Czytających: 6848
  • Zalogowanych: 9
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Polska jednak przyjmie uchodźców?

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 26 maja 2017, 17:36
Aktualizacja: 17:50
Autor: Jelonka.com & TV Dami
Przedstawiciele rządu i PiS zapowiadali, że uchodźcy nie będą przyjmowani. Tymczasem minister spraw zagranicznych zadeklarował ostatnio w niemieckich mediach, że polski rząd jest skłonny przyjąć uchodźców ze stref wojennych, którzy przybędą do naszych granic. Czy to dobry pomysł? O to pytaliśmy jeleniogórzan w programie „Głos ulicy”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (61) Dodaj komentarz

~gość 26-05-2017 20:59
to nie są uchodźcy tylko migranci ekonomiczni. Jadą do bogatych krajów a nie Polski. UE ma plan by ich zatrzymać na naszym terytorium. Polega on na tym, że migranci będą dostawali takie same zasiłki jak w krajach zachodnich. Tylko jak Polacy zaakceptują sytuację gdy muslim, nie pracując, dostaje 15 tys pln miesięcznie i wydaje je na luksusowe ciuchy, kosmetyki i zabawe a Polak zapier... 8 godzin dziennie za 3 tys z których to składa się na zasiłek dla muslima.
~pola 26-05-2017 21:24
Bzdura ,bo chodzilo o uchodzcow chrzescijanskich a nie imigrantow a to jest roznica imigrantow nie da sie zweryfikowac
~do 21:24 26-05-2017 22:51
a gdyby jeszcze przed granicą dawać im do zjedzenia plasterek boczku/szynki i kazać popić kieliszkiem wódki ?
~michall 27-05-2017 9:58
chcecie mieć bandytów w Polsce to będziecie mieli jak przyjmiecie chociaż jednego mulzumanin ods kolyski ma wpajane aby mordować chsześcijan i inaczej nie będzie za mordowanie katolików idą do raju taka ich ideologia to nie wiara islam to polityka POLSKA WOLNA OD ISLAMU
~20.59 i 9.58 27-05-2017 11:49
Rząd się zarzeka jak żaba błota, ale Waszcz... powiedział,że się da przyjąć. Coś was mili wyborcy wasz rząd w coś tam coś tam , robi.
~gość 27-05-2017 15:38
Komentarz dziennikarki Wyborczej Anny Pamuły -- Przyjmujemy 7 tys. uchodźców. Jak jeden się wysadzi i zabije 10 Polaków to co z tego. Uratowaliśmu 6999 islamistów.
adam57sochrau 27-05-2017 16:03
Jak mozna na sile przyjmowac muslimow,przeciez oni nie chca byc w Polsce. Ale urzedasy unijni udaja glupa ze nie wiedza.JESTEM PRZECIWNY PRZYJMOWANIU MUSLIMOW,KATEGORYCZNIE!
~San escobar 27-05-2017 16:25
Straszenie ciemnego ludu,niczym dziecka babą jagą .Polska w oczach uchodźców jest biednym,zacofanym krajem ze śmiesznie niskimi zarobkami i śmiesznie niskim socjalem,do tego bardzo ksenofobistycznym.Co z resztą jest prawdą.Musieli by na łeb upaść żeby wybrać Polskę zamiast Niemiec,UK czy Skandynawii.Nawet jeśli ktoś ich tu siłą ściągnie to zwieją w ciągu 24/h że nawet smród po nich nie pozostanie.Tak że ciemnoto ty moja,nie bój się,oni jeszcze przez 50 lat nie będą tu chcieli nawet nogi postawić.
~gość 27-05-2017 16:50
Dlaczego "ciemnego ludu"? Możesz napisać jakie ty masz wykształcenie? Posłuchaj co mówią ludzie, któ©zy osobiście doświadczyli tego co się dzieje w EU "Jerzy Grunwald to znany polski muzyk i piosenkarz, mieszkający od prawie 40 lat w Szwecji. Z powodu chorej polityki emigracyjnej i braku poczucia bezpieczeństwa wraca do Polski. Szwecja bardzo zmieniła się od czasu, gdy w latach 70. stawiałem tam pierwsze kroki. Przybyłem do kraju, w którym ludzie mieli do siebie wielkie zaufanie i szacunek, panował porządek. Wszystko się zmieniło przez fanatyczną politykę emigracyjną, śmiem ją określić jako liberalno-faszystowską… https://vod.tvp.pl/video/warto-rozmawiac,25052017,30239792
~ 27-05-2017 23:36
ani my ich nie chcemy ani oni do nas nie chcą więc po kiego grzyba to wciskanie ?
~pff 28-05-2017 6:32
Masakra... Przecież najbardziej problematyczni, ucieknierzy ekonomiczni,najbardziej narażeni na radykalną indoktrynację islamską nie chcą do Polski przyjeżdżać,a przywiezieni tu,wyniosą się po tygodniu. Wystarczy postawić-mało godne,ale już lepsze to niż "nie ,bo nie"- warunki,że przyjmujemy,dzieci,starców i kobiety,najlepiej chrześcijan,skoro tak się Szydło boi i po temacie. Litwa,Łotwa i Estonia już dawno przyjęły uchodźców i gdzie te zamachy i gwałty ? Prawactwo ma wodę zamiast mózgu i celuje swoją propagandą w Januszów i Grazyny drżących ze strachu,ze ktoś im wysadzi ich chateu na Karłowicza.
~ 28-05-2017 9:33
to może wpuszczać tylko kobiety które wyrzekną sięislamu oraz rodziny z ojczyzny
~Boss 28-05-2017 18:17
Moi drodzy jak do tej pory wszystkich zamachów w UE dokonali rodowici Belgowie,Francuzi ,Niemcy ,Anglicy a nie uchodźcy nie zaprzeczam że w przyszłości będą robić to samo
~gość 28-05-2017 18:37
Sprawców zamachów łączyło to, że ich rodzice byli muzułmanami i przybyli do EU jako migranci. Jeden ze sprawców ostatnich zamachów, był nawet z drugiego pokolenia migrantów. To potwierdza, że muslimy nie integrują się. Powoli ale systematycznie realizują podbój kraju do którego przybyli.
~@9:33 28-05-2017 18:45
Nie ma żadnych dzieci i kobiet. Epatowanie dziećmi jest techniką manipulacji medialnej. Gazeta Wyborcza od początku pokazuje foty dzieci piszać o migrantach, chodzi o to by zagrać na emocjach i skłonić rząd do otwarcia granic. Tu masz przemarsz ostatniej fali migrantów. Poszukaj kobiet albo dzieci. http://niezalezna.pl/99562-zagadka-dla-wielbicieli-imigrantow-znajdz-na-filmie-kobiety-i-dzieci
~analityk 28-05-2017 21:25
Słuszna uwaga zawarta we wpisie z 18.37. Często słyszy się taki argument ze strony zwolenników przyjmowania tzw. uchodzców, - a de facto zwolenników islamizacji Europy- że " powinniśmy pomagać przybyszom w integracji ". Tylko jak można pomóc w integracji ludziom, którzy tego absolutnie nie chcą. Więcej - którzy otwarcie deklarują niechęć, pogardę, wrogość, a wręcz nienawiść do Europy, samych Europejczyków, nie szanują kultury, obyczajów i prawa oraz gardzą gospodarzami w każdym kraju do którego się dostaną. Nie ma cienia woli do jakiejkolwiek integracji z ich strony. Kropka. Jest to powolna, systematyczna realizacja procesu islamizacji (podboju) każdego kraju do którego zjeżdżają w dużych ilościach, przez zajmowanie coraz to większych terytoriów, które następnie są stopniowo zawłaszczane.
~ 29-05-2017 6:29
Jelonka tym reportazem stela sie niewiarygodna , podaje przekrecona, zmanipulowana i calkowicie nieprawdziwa informacie. Wstyd.
~JADWINIA 29-05-2017 11:58
Obowiązkowy chrzest i sprawdzian z wiary katolickiej. Krzyżyk na szyję. No i tak jak ktoś tam wyżej napisał: szyneczka, boczuś i wszystko inne co chrześcijanie jedzą. Zobaczymy kto wymięknie przy granicy
~kwa 29-05-2017 12:10
Naczelny kaczor USA, Donald, wykwakał onego czasu,taką ogolną kwestię,ale pasującą do sytuacji- -parafraza- jeśli chcecie naszej pomocy ,to sobie zapłaćcie. Niemile widziani nachodżcy jeśli ich pobyt u nas stanie się koniecznością, na początek kasę mają: niech sprzedadzą elektronikę, w jaką są zaopatrzeni ,co widać na każdym łamiącym serce reportażu o biednych nachodżcach.
~ 29-05-2017 18:09
no i okazało się że obietnice wyborcze są warte tyle co zawswze
~Kohinor 30-05-2017 4:50
Ciekawe co będzie z tymi ludźmi po przyjeździe?Nikt o tym nie mówi.Jeśli uciekną będą nam zwracani a Polska zapłaci za ich transport.I co dalej? Zamknięte,pilnowane obozy?SUPER!!!I jeszcze jedno kłamstwo medialne. W kulturze islamu nie istnieje pojęcie "sierota"Samotnym dzieckiem zajmuje się rodzina lub wspólnota religijna.Imigranci pochodzą obecnie w większości z państw Czarnej Afryki,Iranu i Bangladeszu gdzie nie ma działań wojennych.
~ 30-05-2017 6:23
TO klamstwo-WSTYD.
~pff 30-05-2017 8:31
Z...ste niezależne źródła i autorytety, klezmer z promu śliniący się na występy w TVP pod nieobecność niewygodnych muzyków i portal propagandowy ,obrazajacy nazwą pojęcie niezależności. Zachód przetrwał i opanował problem terroryzmu separatystycznego (ETA ,IRA etc to tak naprawdę przeszłość) i lewackiego ( Baader Meinhof ,Czerwone Brygady, RAF ),da sobie radę i z islamskimi terrorystami.My powinniśmy się cieszyć, że problem nas nie dotyczy, bo obnazylby cieniznę naszych służb i indolencję rządu ,zwłaszcza obecnego. Szydło nie przyjmie kwoty uchodźców teraz,po dobroci ,przyjmie za chwilę ze strachu przed konsekwencjami finansowymi.Wtedy jednak nie będzie mogła foszyć i przebierać, ani próbować negocjować ich liczby. Tyle nafika. Pani miłosierna katoliczka .Tfu
~do pff 30-05-2017 12:16
Z...ste niezależne źródła i autorytety, klezmer z promu śliniący się na występy w TVP pod nieobecność niewygodnych muzyków i portal propagandowy ,obrazajacy nazwą pojęcie niezależności.pff, skąd u ciebie to manifestowane przekonanie o wyższości waszej „peowskiej”„ rasy” nad „pisowską” ? Dlaczego niby GW z Michnikiem i Newsweek z Lisem oraz NYT z Anne Apfelbaum czy jakiś inny FAZ ma być krynicą prawdy a nie za…stym źródłem manipulacji w ramach reprezentowania interesów Sorosa i jemu podobnych ??? A jeszcze w dodatku mediów „ inteligenckich” ??? Buhahahahahahahahahah!!! Nawet jak ci się , chyba , niechcąco chyba zdarzy, napisać jakąś frazę do rzeczy, to musisz sobie pofolgować prymitywnym obrażaniem inaczej myślących. cdn.
~do : pff 30-05-2017 12:20
cd. A to świadczy o twojej podłej, zakompleksionej osobowości i miernej wiedzy. Wiedzy na pamięć, poprawnej językowo, bez inteligencji i myślenia!!! Myślisz, że jak jesteś w jeszcze dominującej / głównie w lewackich mediach / większości , to jesteś ten postępowy, nowoczesny, słowem światowiec i europejczyk ? A g…wno jest smaczne, bo miliardy much się nie mogą mylić ??? Jesteś z tych pseudointeligentów, „ młodych wykształconych z dużych miast” , którym potrzebna była „ nobilitacja „cynicznych manipulatorów Sorosa i Michnika !Po co ta fraza o premier Szydło ? Dla równowagi napisz nie tylko o Węgrzech, bo to łatwizna. Napisz o AUSTRII, która TEŻ NIE PRZYJEŁA ANI JEDNEGO Z UZGODNIONYCH UCHODŻCÓW !!!!!!!!!!!!!!! I napisz pff jeszcze o możliwościach Polski w zakresie zawetowania budżetu UE...
~pff 30-05-2017 12:35
Austria jest zalana uchodzcami,którzy dotarli tam głównie z Węgier i oficjalnie zaproponowała, że 160 tys z nich odeśle do kaczystowskiej Polski,żeby też spróbowała tej słodyczy:) Kula w płot przygłupie :D Weto ? Jesteś idiota :) Przyjmą prowizorium ,z którego NIC nie dostaniemy ,będzie to nawet łatwiejsze, niż pominięcie nas w budżecie i twoi idolem zostaną wywleczeni zza biurek widłami przez chłopów. Pacan jesteś i tyle :D
~do : pff 30-05-2017 13:28
Pff, lubię taką inteligentną rozmowę Qtasie i pacanie i jeszcze debilu !!! A kto kużwa ich, tych „ uchodźców” PACANIE i DEBILU do tej Austrii wpuścił i kto ich DEBILU I PACANIE do DEUTSCHLAND i całej Europy zaprosił ????? Kaczyński, Szydło ? JA czy ty ??? Czego PACANIE nie masz pretensji do LEWAKÓW i MERKEL ????? Arschloch jesteś i tyle :D
~do : pff 30-05-2017 14:29
pff, czy ty " siedzisz " w głowie Angeli Merkel i jesteś pewny , że w twoim " prowizorium " zrezygnuje ze składki netto Polski, przy wyjściu GB ze " specjalną ", ale jednak , składką ??? Można może pominąć w budżecie UE nasze /POLSKI / korzyści, ale czy pominą nasze wkłady ??? Co na to twoja podopieczna Angela Merkel ????
~analityk 30-05-2017 15:54
Póki co, możemy się cieszyć, że problem - jak do tej pory - jeszcze nas nie dotyczy. W przeciwnym bowiem razie, byłoby krucho. Nie ma obecnie na scenie politycznej NIKOGO żadnej partii, która z problemem dała by sobie radę. Obecny rząd szybko zostałby "przerośnięty" problemem, a opozycja... szkoda gadać. Ani PO z PSL-em czy bez, ani tzw. "opozycja totalna" i zjednoczona lewica z nowotworem Nowoczesna, nie uchroniliby Polski przed tym bajzlem, i naród zostałby pozostawiony na przysłowiową pastwę losu. Cieszmy się że chociaż nasze służby mundurowe działają jeszcze sprawnie. Takie małe porównanie ich sprawności : https://www.youtube.com/watch?v=IsPiPHAak-s. No, i ukłony w stronę naszej "blacharni". Póki co.
~ 30-05-2017 16:10
Gonic te gowno z PO
~ 30-05-2017 16:14
Pierwszym uchodzca w Polsce jest pff i zobaczcie ile gnoju i smrodu robi na Jelonce Pff ty trolu w.....j z Polski
~ 30-05-2017 16:16
Pff jestes smieciem kto czyta te twoje brednie
~ 30-05-2017 16:43
Zydowska dziennikarka z Zydowskiej gazety o nazwie Wyborcza W wypowiedzi Cytat jesli na 7000 tysiecy jeden uchodzca zabije 10 Polaków to mala szkoda bo uratujemy 6999 uchodzcow Rece opadają
~Remedium 30-05-2017 16:51
Wobec tego,że jak zwykle będzie inaczej jak PiS mówił w onym nachodżczym temacie, widzę remedium na tą kłopotliwą przypadłość. JEST W PL SPORA ILOŚĆ WOLNYCH KOBITEK - POCZĄWSZY OD SZANOWNYCH WDÓW PO MNIEJ SZLACHETNE ROZWÓDKI I SINGIELKI ONGIŚ ZWANE STARYMI PANNAMI. Przyjmować wyłącznie nieżonatych ( w każdym obrządku) Z góry iidącym nakazem, przydzielić każdej z wolnych pań nachodżcę w celu sprawowania nad nim kurateli i 1800 ojro do damskiej łapki na koszty tej kurateli.Kolejność przydziału proponuję : zacząć od seniorek i z panią Krystyną Pawł włąćznie,po nłodsze singielki.( coby ograniczyć 500 plus ewentualny skutek uboczny sprawowania kurateli).Jeżeli jakieś drobne zostaną przydzielić babciom,których dziadkowie mają kłopot i gejom. Żeby były choć pozory demokracji spełnione.
~do 16:51 30-05-2017 17:16
Co ty bredzisz Zacznij od poczatku przestan tylko najpierw brać te psychotropy bo nie wiem o co ci chodzi Przestan brac prochy.
~do Remedium 30-05-2017 17:22
Ty jesteś jakis taki jak by troche prztrzymany
~pff 30-05-2017 17:32
16:14 -ależ ja w..dalam regularnie ,jak również regularnie,każdorazowo wracam :) Spróbujesz coś na temat ? Ale jak już wytrzeźwiejesz. Vectruś - bez naszej składki obchodzili się jakoś 46 lat,wytrzymają i fochy mamusi świeżo mianowanego katabasa :D Ale uwierz - nie będzie weto,będzie potulne powiniecie ogonka i ciche przyjęcie tysięcy przybyszów zza pięknego Morza Śródziemnego:) Jaką linie polecasz na czerwcowy rejs ? Costa,czy MSC ? NaCosta mają kaplice,na MSC nie,ale i tak im Concordia utonęla,jednak MSC....:D Tyyyyyy, a może właśnie dlatego poszła na dno hahahahah Ciao lamusie :D
~analityk 30-05-2017 17:53
I jeszcze taka perełka i plany bajkowej przyszłości, z gatunku tysiąca i jednej nocy: https://fakty.tvn24.pl/fakty-ekstra,52/imam-choudary-prawo-szariatu-zostanie-wprowadzone-takze-w-polsce,513212.html
~do : ~Remedium 30-05-2017 18:38
remedium, ty piszesz te nudne ,jak flaki w oleju,bzdety w toalecie? Wiesz kto to jest grafoman ?
~do : pff 30-05-2017 18:49
pff, a jak nie będzie podwinięcia ogonka, bo nie będzie sankcji, to co ? A jak sobie wyobrażasz " ciche" przyjęcie ? Podwiniesz kundelku ogonek i odszczekasz swoje brednie ? ty, z kaplicą czy bez bez kaplicy, jesteś denny, cały czas dno i kilka metrów mułu. Żegnaj meduzo !
~do 17.16 30-05-2017 19:22
Koleś, primo:pretensje do starych,że cię niedorobili,że mało kumaty jesteś.Secundo: do szkoły ,do Cosinusa wykształcenie,uzupełniać wtórny analfabeto! ( Nie podejmę dalszej dyskusji, bo z analfabetą to tak jak z doopą o pólnocy ,gadać)Tertio i ostatnie : w związku z brakiem usatysfakcjonowania zwracam się do PiS, jeżeli projekt się spodoba, aby ując również takie małe drobne dla transów. W końcu trans to też człowiek i mu się należy chwila radości !
~pff 30-05-2017 22:50
Jak po cichu ? Bardzo prosto katolska ciemnoto.Już zaczeli.Na początek tluscioch Waszczykowski dziś oznajmił, że przyjmiemy uchodźców "na leczenie". Potem ogłosi kolejnych na "dokarmianie" , " pojenie" ,"naukę haftu regionalnego" "kurs tańca goralskiego" aż pęknie wymagana przez UE cyfra. A lud pisowski będzie pekał z dumy ,jaki ma twardo stawiający się Brukseli rząd :D Boki z was zrywać :D Co te katabasy dosypują do opłatkow ,którymi was pasą co niedziela,ze jesteście tak beznadziejnie durni???
~do : pff 31-05-2017 5:55
pff, ty jednak jesteś prostak i idiota. Kto ci debilu coś dosypuje do tych wynalazków, którymi normalni myją okna a ty je pijesz ? Skąd obsesja na punkcie katolików? Starszy w wierze ???
~do : pff 31-05-2017 6:10
pff, ta może ty jednak , tak jak AD966 ? pff czy ty przypadkiem nie jesteś niedoszłym zakonnikiem lub księdzem, bo cały czas popisujesz się " realiami " życia kleru i ...jesteś pełen zawiści oraz nienawiści. Zupełnie, jak Stefek Niesiołowski, odrzucony przez PiS. Czyżbyś miał zbyt niskie IQ ? A może miałeś baaaaardzo złe skłonności do kolegów kleryków lub chłopców - ministrantów ?
~pff 31-05-2017 6:29
Powtarzasz się jak zdarta płyta stary,zmurszały,nieszczesliwy ćwoku. Nie można mnie obrazić tekstem "ty żydu" ,równie dobrze można powiedzieć "ty portugalczyku". Taki sa,nowoczesny,operatywny śródziemnomorski naród. Izraelczycy nawet bardziej. Homoseksualizmem tez mnie nie obrazisz,niby z jakiem racji, zresztą - nie odpowiada ci orientacja pana prezesa ? No proszę cię :D O "realiach" wiem sporo, popijam wódeczkę czasem i z katabasami, nie chcesz wiedzieć z czyich rąk połykasz opłatki .
~do : pff 31-05-2017 7:05
pff to zakompleksiony prostak i idiota i dlatego potrafi tylko obrażać innych. Bo to ZAKOMPLEKSIONY PROSTAK I IDIOTA !!!To było debilu w kwestii płyty. Dlaczego ty kretynie cały czas czepiasz Polaków i mnie osobiście , jako katolików. Insynuujesz, że są głupsi a przecież wystarczy ciebie poczytać,żeby mieć pewność, że takiej głupoty jak twoja , nikt normalny nie osiągnie. A jeżeli ja jestem Żydem lub Kriszna _ Kriszna to co debilu? Myślisz,że jak jesteś lalą katabasa, to wzbudzisz mój szacunek , męska wagino ???
~ 31-05-2017 8:51
Pff zyd zawsze bedzie zydem przeprowadzili ostatnio sondaz w UE Na temat kogo nie znosimy w UE i wiesz co ten sondaż mial nie wyjsc ale jak zwykle gdzies cos ktos pierdnal i wyszlo w UE 85% Europejczkow nie nawidzi Zydow pff slyszysz do tej pory nie mialem nic do zydow Ale ty pff sszargales opinie swoim pobratymcom Jak ja cie k.......o nie nawidze teraz zaczynam rozumiec dla czego przez tyle wieków byliscie przesladowani i gnebieni niczym robactwo
~pff 31-05-2017 12:22
Bardzo mi pszykro,rze sszargałem opiniem rzydom. A ty vectruś nie spazmuj ,przestań histeryzować i merytorycznie odnieś się do tego co ci durniu pisze mądrzejszy adwersarz, bo skaczesz z tematu na temat i dziamgoczesz swoje mantry tetryka ,który braki intelektualne nadrabia wulgaryzmami znamionującymi nerwicę seksualną,znamiinującymi typa,ktory zmarnował życie z jakimś koślawym kapsztońcem z włosami na plecach :D
~do: pff 31-05-2017 14:52
Pff, ostatni raz, DEBILU spróbuję. Tylko takie debile jak ty, takie na 110 % uważają, że inni, zwłaszcza leczący ich lekarze i sanitariusze są głupi. Jak mam się odnosić merytorycznie do twoich wydalin, gdy w nich jest w porywach 0-1 % treści, reszta to obelgi / katabasy, głupki katole , pisiaki itp./ oraz całe wersy „Buhahahaha” i emotikony typu „:) „, mające świadczyć o twoim poczuciu humoru i być wskazówką dla debilnych zwolenników opozycji, kiedy się mają śmiać! Napisałeś kiedyś pełen pewności klasycznego głupka tekst o izraelskich, najlepszych na świecie rakietach a gdy ja popełniłem błąd chcąc z tobą na poważnie wymienić poglądy, to zrejterowałeś i dalej tylko obrażałeś. Bo jesteś debil i to o podłej konstrukcji psychicznej i osobowościowej.cdn.
~do : pff 31-05-2017 14:52
Jesteś klasycznym debilem, „ młodym „ „ wykształconym „ z „ dużego miasta”. Debilem, którego cyniczni „inżynierowie dusz” wykorzystywali do” odebrania babci dowodu”. Kretynem, który myśli, że jest członkiem „grupy trzymającej władzę „, bo ich popiera. Jesteś kretynem, ale dam ci szansę, napisz jakikolwiek tekst mający choćby mikro lub promil sensu, to się odniosę. Bo na tą chwilę, ze względów oszczędnościowych/ bo szkoda na ciebie gnoju czasu i wysiłku /, będę tylko każdorazowo kwitował twoje wyskoki, jakże prawdziwym i pełnym treści : „pff to zakompleksiony prostak i idiota i dlatego potrafi tylko obrażać innych. Bo to ZAKOMPLEKSIONY PROSTAK I IDIOTA !!!” I tylko tyle mam ci do powiedzenia idioto !
~pff 31-05-2017 15:12
Hahahahahah :D Pszykro mi rze rzyt zdenerwował vectrusia :D Ale ci lejce puściły stary :) Takiego fkórwjonego to cie dawno nie widziałem. Policja? Proszę przyjechać na jelonkę:D Hahahahaha ,dziadek ,żyjesz ???
~ 31-05-2017 15:25
Pff ty zydzie wstretny a dlaczego w ......li was z wszystkich krajow jestescie jak zaraza wszyscy sie wami brzydza
~ 31-05-2017 15:31
Pff byc zydem to znaczy miec p..ejebane całe zycie ukrywac sie pod zmienionym nazwiskiem pff ty k.....o jak masz na nazwisko Dabrowsmi Brzozowski no jak ty szelmo masz na nazwisko piszesz szmato ze bycie zydem to nie wstyd to jak szmato masz na nazwisko Masz szmato nazwisko swoich przodków
~pff 31-05-2017 15:31
BuhahahHahaha !!!! Leżę...
~ 31-05-2017 16:11
Pff ty zydzie a lez sobie aż sie z..rasz ty zydzie
~do : pff 31-05-2017 17:21
pff to zakompleksiony prostak i idiota i dlatego potrafi tylko obrażać innych. Bo to ZAKOMPLEKSIONY PROSTAK I IDIOTA !!!” I tylko tyle mam ci do powiedzenia idioto ! Gdybyś tylko wiedział debilu, jak mi twoja " tfurczość " i opinia LOTTO ! BuhahahHahaha !!!! Leżę... :D
~pff 31-05-2017 17:37
Aa,żyjesz:D No szkoda, ale żyj sobie :) Chorujesz na coś? Mam nadzieję ,że to nieuleczalne hehe :D
~do : pff 31-05-2017 17:47
pff to zakompleksiony prostak i idiota i dlatego potrafi tylko obrażać innych. Bo to ZAKOMPLEKSIONY PROSTAK I IDIOTA !!!” I tylko tyle mam ci do powiedzenia idioto. PS.przeżyję cie jeszcze qtasie, ale nie podleję twego grobu, bo szkoda na ciebie mojego moczu. Jest zbyt szlachetny dla takiej padliny.
~pff 31-05-2017 20:12
Hahahahaha :D A propos, jak prostata szanownego współdyskutanta ? Buhahahaha :D Ale dziś mnie ubawiles ,razem z kolegą od "rzyduf". Oj dziadku,jak możesz spokojnie spojrzeć w gipsową buźkę Panienki z Jabłonki czy tam Z Jaskini, do których modlą się katole :D Bo Tego z krzyża chyba odpusciliscie już sobie ostatecznie:D Za mało polski rzyt jeden,parch i w ogóle.A Marysia z gipsu,nasza ,polska :D Najświntszapanieneczka :)
~do : pff 31-05-2017 20:54
pff, aleś ty DEBIL, WOW ,ŁOŁ !!!
~michall 12-06-2017 11:25
nie zapominajcie że Waszczykowski to koleś Gieremka aGieremek zyd z pochodzenia wróg Polaków nie nawidzial Polaków to i Waszczykowski ktory z ramienia Gieremka byl obdarowywany stanowiskami Kaczyński powinien dawno wyrzucić tego zdrajcę

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group