Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 4851
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świat: Polscy saneczkarze trenują w Niemczech

Wtorek, 21 października 2008, 19:16
Aktualizacja: 19:20
Autor: JEN
Świat: Polscy saneczkarze trenują w Niemczech
Reprezentanci Polski w saneczkarstwie na torach lodowych przygotowują się w Koenigssee, razem z kadrą Niemiec, do sezonu 2008/2009. Za kilka dni podopieczni trenera Marka Skowrońskiego wylatują na zgrupowanie do USA i Kanady.

W naszej kadrze są Ewelina Staszulonek, Mariola Ziętek, Maciej Kurowski oraz dwójka Marcin i Grzegorz Piekarscy - powiedział PAP M. Skowroński. - Po ciężkiej kontuzji do treningów wróciła Ewelina, chociaż ma jeszcze pewne ograniczenia w ćwiczeniach, np. nie może biegać, skakać itp. - dodał.

Krajowa czołówka startowała w młodzieżowych mistrzostwach Polski w Smokovcu (Słowacja). Złote medale zdobyli: Ewelina Staszulonek i Maciej Kurowski MKS Karkonosze – sporty zimowe Jelenia Góra w jedynkach oraz Maciej Kurowski z Adamem Wanielistą w dwójkach.

Od poniedziałku reprezentanci Polski trenują z kadrą Niemiec w Koenigssee. - 29 października odlatujemy za ocean, do Lake Placid i Vancouver. W amerykańskim mieście w lutym odbędą się mistrzostwa świata, zaś w Kanadzie testować będziemy tor olimpijski - przyznał szkoleniowiec.

W tym roku mistrzostwa Polski zaplanowane są w dniach 19-20 grudnia w łotewskiej Siguldzie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group