Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5615
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Półmaraton Jeleniogórski po raz trzeci

Piątek, 27 marca 2015, 22:34
Aktualizacja: 22:40
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Półmaraton Jeleniogórski po raz trzeci
Fot. użyczone
Już po raz trzeci biegacze z całej Polski spotkają się w Jeleniej Górze by w ramach obchodów 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja rywalizować na trasie III Półmaratonu Jeleniogórskiego i Jeleniogórskiej Dziesiątki. W tym roku start zawodów zaplanowana na 3 maja o godz. 10.00 z Placu Ratuszowego, tuż przed rozpoczęciem oficjalnych uroczystości z pochodem i inscenizacjami z udziałem historycznych grup rekonstrukcyjnych. Biegacze do wyboru będą mieli dwa dystanse – Półmaraton, czyli 21,097 km ( trasa posiada atest PZLA) oraz 10 km.

Finisz na stadionie
Po raz kolejny bazą biegu zostanie Stadion Miejski należący do spółki Termy Cieplickie. Poza finiszem obydwu biegów na stadionie zlokalizowane będzie biuro zawodów oraz zaplecze sanitarne przed i po biegu. Na wszystkich „finiszerów” zaraz za linią mety czekać będzie pamiątkowy medal. Po wysiłku warto odwiedzić zimny i ciepły „bufet” z posiłkami dla „mięśniaków” i wegetarian.

Zapisy aktywne ale trzeba się spieszyć
Zapisy do Półmaratonu i Jeleniogórskiej 10 trwają, zapisać można się na stronie www.superbieg.pl.
Na liście startowej już ponad pół tysiąca ludzi. Do wyboru pakiety Standard i Premium, obejmujący jedyną w swoim rodzaju pamiątkową koszulkę. Wahający się nad startem muszą się spieszyć, tylko do 15 kwietnia tańsze wpisowe a po 22 kwietnia nie będzie już wyboru pakietów z pamiątkową koszulką.

Wystartuj albo kibicuj!
Wszystkich mieszkańców Jeleniej Góry i okolic zapraszamy do startu i uczczenia rocznicy na sportowo. Tych, którzy nie zdecydują się rywalizować chętnie będziemy oglądać przy trasie kibicujących biegaczom.

Wszelkie informacje odnośnie III Półmaratonu Jeleniogórskiego i III Jeleniogórskiej Dziesiątki znajdziecie na www.superbieg.pl oraz www.facebook.com/superbieg

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group