Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 6507
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Półkolonie z MOS–em zakończone

Sobota, 15 sierpnia 2020, 14:24
Aktualizacja: 14:24
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Półkolonie z MOS–em zakończone
Fot. Przemek Kaczałko
Wakacje 2020 z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportu w Jeleniej Górze zakończone. Ze względu na wymogi sanitarne w tym roku zorganizowano 6 turnusów półkolonii, jednak uczestnicy byli bardzo zadowoleni i już nie mogą się doczekać ferii zimowych. W piątek (14.08) odbyło się podsumowanie wakacyjnych działań.
To było 6 turnusów - po 50 dzieci w każdym. Najważniejsze, że dzieci są zadowolone - widać ich uśmiechy i chęć przebywania z nami - powiedział Jerzy Gadzimski z MOS-u.

Podczas każdego turnusu uczestnicy mogli skorzystać z różnorodnej oferty - były wyprawy do Zamku Księcia Henryka, do Parku Trampolin, na Jezioro Pilchowickie, warsztaty w pizzerii, biegi na orientację, gra w tenisa, hulajnogi, basen i wiele innych.

Po tych wszystkich sprawach związanych z pandemią było widać po dzieciach, że bardzo tego potrzebują. Wyrwały się z domu, a rodzice też są szczęśliwi, bo dzieci są pod dobrą opieką - dodał J. Gadzimski.

Półkolonie z MOS-em cieszą się bardzo dobrą opinią, bowiem zazwyczaj w jeden dzień wszystkie miejsca są zarezerwowane. Podczas minionych półkolonii nie brakowało osób, które spędziły z MOS-em wszystkie 6 lub 5 turnusów, za co na zakończenie zostały uhonorowane pamiątkowym medalem i prezentem w postaci piłki do koszykówki.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group