Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Półkolonie w MDK: było fajnie! [foto]

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDK 1 min czytania

Piątek (9.07) był ostatnim dniem półkolonii w jeleniogórskim Młodzieżowym Domu Kultury. W II turnusie organizatorzy również przygotowali dla swoich podopiecznych wiele ciekawych atrakcji a także zadbali o bezpieczeństwo i przyjazną atmosferę w grupach.

reklamy

Podczas kolejnych dni odbyły się: warsztaty pod nazwą ”Plastyczne Inspiracje”, cukiernicze (samodzielne wykonanie przez dzieci lizaków), ogrodnicze w Leroy Merlin (sztuka sadzenia i przesadzania kwiatów) oraz zwiedzanie Muzeum Zabawek w Zorce.

W trakcie trwania turnusu zorganizowano także: turnieje gier planszowych, gry i zabawy ruchowe na placu zabaw, spacer ścieżką dydaktyczną na Wzgórzu Kościuszki a na zakończenie półkolonii - wycieczkę edukacyjną do Szkółki Kontenerowej Nadleśnictwa Śnieżka w Kostrzycy połączoną z pieczeniem kiełbasek.

Wszystkim dopisywały humory, pogoda nie zawiodła a uczestnicy zgodnie podkreślali: „było fajnie”.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka