Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 10259
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Półkolonie pełne atrakcji

Niedziela, 5 lipca 2020, 7:02
Aktualizacja: Środa, 8 lipca 2020, 14:06
Autor: WAC
Mysłakowice: Półkolonie pełne atrakcji
Fot. GOK
Pomimo obostrzeń spowodowanych epidemią koronawirusa, świetlice Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach, w Wojanowie, w Łomnicy i w Karpnikach przygotowały ciekawą ofertę półkolonii dla dzieci, które od tygodnia korzystają z wakacyjnej laby.
Wracamy do normalności, choć jesteśmy ostrożni i ograniczyliśmy grupy uczestników do 10-12 osób - mówi dyrektor GOK Marianna Ostrowska. - Wszystkimi możliwymi sposobami staramy się urozmaicać małym mieszkańcom naszej gminy czas. Zapraszamy oczywiście dzieci z innych miejscowości, ponieważ w ramach zajęć we wszystkich świetlicach przygotowane zostały różnego rodzaju ciekawe i kreatywne warsztaty oraz spotkania.
 
Świetlica w Mysłakowicach przygotowała m.in.: warsztaty krawieckie, warsztaty plastyczne, warsztaty kulinarne, zabawy integracyjne, wyjazdy do kina, wycieczkę do Karpacza i do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie, spotkanie z policjantem i wiele innych kreatywnych zajęć. Odbywają się one w lipcu i sierpniu od poniedziałku do piątku.

Świetlica w Wojanowie, choć nie codziennie, zaprasza dzieci w lipcu. W ramach zajęć planowane są między innymi warsztaty kulinarne, warsztaty kreatywne, quizy interaktywne, zabawy w escape room, wycieczka do Dobkowa i inne ciekawe zajęcia integracyjne.
 
Świetlica w Łomnicy przygotowała ofertę na lipiec i sierpień, zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. W ramach półkolonii na dzieci czekają: warsztaty krawieckie, gry i zabawy ruchowe na sali i na świeżym powietrzu, konkursy plastyczne, mini turniej szachowy, zabawy z klockami lego i inne.

W Karpnikach półkolonie odbywają się również od poniedziałku do piątku w lipcu i sierpniu. Tu też będzie ciekawie, w programie znajdą się min.: zajęcia plastyczne, warsztaty rękodzieła, zabawy przy komputerze, gry i zabawy sportowe, zajęcia muzyczne, wycieczka do Edukacyjnej Sudeckiej Zagrody w Dobkowie.

Twoja reakcja na artykuł?

9
82%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
18%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group