Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 4485
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polityk z piórem i w trykocie

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 11 września 2010, 10:49
Aktualizacja: Niedziela, 12 września 2010, 10:39
Autor: admin
admin
Fot. admin
Miłosz Sajnog to nie tylko zastępca prezydenta miasta, lecz także zagorzały fan i znawca kolarstwa. Dał się poznać jako komentator telewizyjny podczas wygranych przez Włoszczowską Mistrzostw Świata MTB w Kanadzie.

Wcześniej M. Sajnog – kiedy był na urlopie – relacjonował w Internecie przebieg wyścigu Tour de Pologne. Jak sam mówi, kolarstwo to jego miłość. Jest także dziennikarzem, nie tylko sportowym. Czy posadę w urzędzie traktuje jako coś tymczasowego? A może przywiązał się do niej na tyle, że wystartuje w nadchodzących wyborach samorządowych? Czy – podsumowując minione miesiące – zgodzi się ze sloganem, że Jelenia Góra to rowerowa stolica Polski? Na te i inne pytania wiceszef miasta odpowie w programie Radka Bajora „Luźno na ławie”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz

~wiedzący 12-09-2010 8:36
Tak,tak,tak trzymaj się młody. Dobrze zaplanowałeś swoje życie i dąż co celu. Zawsze stawiam na młodych i myślących. Zdobywaj wszelakie mozliwe stołeczki. Ramoli po 45 rokużycia vek z urzędów i wszelakiej władzy.Wnuki powinni bawić a nie trzymać się na butaprenie w stołku!!!!
~polonista 12-09-2010 10:08
Tour de Polotne ???????????? hahaha
~Kola 12-09-2010 14:16
Bravo Nie tylko dobry komentarz w czasie Mistrzostw! Bardzo dobry, dzisiaj w radiu 1, o Jeleniej Górze. Gratulacje.
~Tomwoj 12-09-2010 20:41
Jelenia Góra -- Rowerowa stolica Polski.!!! Niewiem czy ztego mam płakać czy się smiać bo przecież ta reklama jest sprzeczna rzeczywistością... Wystarczy zobaczyć na jedyną w Jeleniej Górze, ścieżkę rowerową w stronę Łomnicy gdzie jest zarośnięta na Amen.... Tam gdzie kiedyś było szeroko na 3-4 metry to teraz nawet jednego metra niema, wszystko trawą i chwastami zarośnięte.... Ba i to sporo ludzi z niej korzysta nie tylko rowerzyści ale i piesi zwłaszcza idący na Jeleniogórski cmentarz, niestety dosyć często to się liczy z kolizją. Ale co tam nikt o to niedba ważne by była udana reklama.. Zapraszamy pana prezydenta na rowerek i przejechanie się tej trasy rowerowej jedynej i zarośniętej być może to da że znajdą się tam służby które doprowadzą tą drogę do stanu z przed lat... No chyba że ztą reklamą chodzi jedynie oto o PIENIĄŻKI DO WŁASNEJ KIESZONKI
~g.niedzielny 13-09-2010 7:34
TAK! Sajnog na komentatora sportowego! To jest właściwe miejsce dla tego gościa. Mam nadzieję, że wyborcy będą pamiętać o tym podczas wyborów samorządowych! Gość niedzielny
~gut gutowski 13-09-2010 20:58
A mnie śmieszą te komentarze, że jest źle niedobrze i tak dalej. Facet nie ma kompleksów. Zna się na czymś i o tym mówi. Ilu jest polityków, których jedyną pasją są łapówki? Podoba mi się to, że koleś coś jeszcze potrafi. W całym tym syfie politycznym robi ciekawe wrażenie.
~ 14-09-2010 11:13
DOLNOŚLĄZAK. Goście programu "Luźno na ławie" /i nie tylko/ unikają dyskusji z forumowiczami. Zatem bezsensem jest komentowanie czegokolwiek. Ot facet powiedział, co powiedzieć chciał, uniknął odpowiedzi na niektóre zadane pytania. Ja poświęciłem swój czas i oglądnąłem i wysłuchałem co pan - jako wysokiej rangi samorządowiec - miał do powiedzenia. Bulwersuje mnie, że ignoruje pan część Jeleniogórzan, którzy traktują pana jako potencjalnego kandydata na urząd prezydenta. To powoduje, że mam o panu niepochlebne zdanie. Dlatego w najbliższych wyborach /jeżeli będzie pan startował/ nie poprę pana i będę zachęcał, by inni wyborcy uczynili to samo. Moim zdaniem jest pan miernym politykiem a na funkcji samorządowca niczym pan mnie nie zadziwił. Życzę dużo zdrowia i sukcesów w życiu prywatnym, gdyż w służbie publicznej to pana nie widzę.
~ 14-09-2010 11:32
Ps. DOLNOŚLĄZAK do REDAKCJI "JELONKI" moim zdaniem formuła zapraszania - do programu "Luźno na ławie" - gości, którzy odpowiadają lub nie na zadawane im - przez redaktora prowadzącego - pytania już się wyczerpała. Jest to taka "zgrana płyta". Moim zdaniem gość programu może sobie zastrzec, że po programie z forumowiczami dyskutować nie zamierza. I wówczas Redakcja pod publikacją likwiduje okienko dla gości portalu. I wtedy wszystko jest jasne - odwrotnie niż w "czeskim filmie".
~ 14-09-2010 11:47
Do pana prezydenta Sajnoga. 6 września 2010 roku na łamach "JELONKI" ukazał się video-wywiad z panami Sajnogiem i Lenardem. Tytuł "Jest dobrze!" Czy rzeczywiście?" Wraz ze znajomymi oglądnęliśmy ten wywiad, zapoznając się także z pisemną publikacją. Pod artykułem forumowicze zamieścili komentarze o różnej treści. Ja zamieściłem komentarz, zadając konkretne pytania dotyczące SP nr 7 i wybudowanego w jej sąsiedztwie boiska. Czy, jako samorządowiec - nadzorujcąy w JG sprawy oświaty - zamierza pan udzielić odpowiedzi na zadane panu pytania? Pozdrawiam DOLNOŚLĄZAK.
~ 14-09-2010 12:18
cd. z godz. 11:32. Zbliżają się wybory samorządowe. Część mieszkańców Kotliny Jeleniogórskiej wystartuje w tych wyborach, starając się o mandat radnego-samorządowca. Warto udostępnić im miejce na "Luźnej ławie" /może nawet odpłatnie/ niech zaprezentują się elektoratowi. Dobrze byłoby, gdyby kandydacji zechcieli porozmawiać z forumowiczami. Może po takim dialogu odstąpiliby od kandydowania dokonując samoweryfikacji. DOLNOŚLĄZAK.
~ 15-09-2010 9:11
Szkoda, że "Jelonkowa" redakcja zdjęła artykuł wraz z komentarzami forumowiczów z dnia 14.09.2010 n.t kandydatów do magistrackiego fotela. Temat był rozwojowy. Ja wiem, że dyskurs rozwijał się nie po myśli redakcji, ale warto było zachować pokerową minę i chociaż udawać polityczne niezaangażowanie. Widać,że manewry przedwyborcze już się rozpoczęły.Pozdrawiam. DOLNOŚLĄZAK.
~sprawozdawca 15-09-2010 9:11
pierszy raz w historii sparwozdawczości sportowej słyszę o tym, żeby do komentowania dopuszczono faceta z głęboką wadą wymowy i wyraźnymi objawami ADHD. Występ pana Sajnoga w TiVi był po prostu traumatycznym wydarzeniem dla każdego kto toto ogladal a co gorsza musiał słuchać. Po prostu żenua!!!!
~ 15-09-2010 15:28
ad.~sprawozdawca z godz. 9:11. Ja bym się tego nie czepiał. Tusk i Kydryński też wadliwie gadali /gadają/ . To "r" jest charakterystyczne tylko dla nich. Sajnog też ma szczególną wymowę, prawie jak historyczny sprawozdawca sportowy Tomaszewski. Nie traktowałbym tego jako wady, ale jako zaletę. Ot takie własne logo. Sajnog rozpoznawalny jest po samym głosie. Życzę mu sukcesów i sprawdzenia się na funkcji komentatora. Gadać potrafi. Tylko gadać.DOLNOŚLĄZAK
~pipilanstrun 15-09-2010 18:21
dolnoslazak - za duzo pijesz, a artykul wisi http://www.jelonka.com/news,single,init,article,29668 - wystarczy sie troche wyslilic i poszukac a mniej chlac
~ 15-09-2010 22:05
ad.~ pipilanstrun. Solennie zapewniam, że nie chlałem od 3 tygodni. Ale jestem świerzuteńko po wylewie /udarze/ , co na jedno wychodzi. Neurolożka się mnie pyta jak zdrówko, odpowiadam że czuję się nawalony jak po wypiciu 0,5 l wódki, a ona - nie rozumiem, zachciałby pan opisać to jaśniej. Biedna. wtedy domyśliłem się że neurolożka nie miała nigdy w gębie alkoholu. Ja nie potrafiłem dobrać słów na przekazanie informacji o moim samopoczuciu. Przyszędł z-ca ordynatora /facet/ - robił za tłumacza, znał się na rzeczy. Dzięki Ci za drogowskaz. Tylko dlaczego muszę wyszukiwać ten artykuł? Pozdrawiam. DOLNOŚLĄZAK.
~g.niedzielny 16-09-2010 8:44
~pipilanstrun czy ty wiesz o czym piszesz? używałeś tutaj kiedykolwiek wyszukiwarki? chyba nie, więc nie pisz, że można tu coś znaleźć inaczej niż przeglądając stronę po stronie z newsami... ~DOLNOŚLĄZAK tutaj wiele artykułów wisi podpiętych na "jedynce", czy tam gdzie ludzie jeszcze zaglądają przez długi czas... a gdy ktoś "odepnie" newsa z "jedynki" to spada on do dnia publikacji.. i dopiero tam możesz go odgrzebać. Co dyskusji o kandydatach... to nie ma o kim dyskutować, niestety, i znów będzie wybór mniejszego zła... jakim zapewne będzie Zawiła. Gość niedzielny
~ 16-09-2010 10:42
ad.~ g. niedzielny z godz. 08:44. Dzięki za wskazówkę. Teraz wiem jak poruszać się po "Jelonkowych" stronach. Mimo wszystko nie jest to dla mnie łatwe. Może właśnie tak ma być, gdy artykuł i zamieszczone pod nim posty pozostają w dużej sprzeczności z ideowymi zamierzeniami właścicieli portalu. To jest ich gazetka i mają prawo robić na jej łamach wszystko co im się podoba. Pozdrawiam. DOLNOŚLĄZAK.
~ 16-09-2010 12:47
czas na wywiad z M. O. na temat jego dzisiejszej "niespodzianej" wolty!
~ 16-09-2010 19:25
ad. ~ 12:47. Ten cudzysłów jest jak najbardziej na miejscu. Natomiast jakikolwiek wywiad z Obrębalskim i Sajnogiem - to strata czasu. DOLNOŚLĄZAK.
~ 17-09-2010 11:27
Panie Miłoszu - ugrupowanie radnych - wymknęło się spod pańskich skrzydeł. Wykonało dokładnie taką samą voltę jaką pan zrobiłeś Prystromowi. Daj Pan sobie spokój z polityką i samorządem. Bierz się pan za robotę komentatora sportowego. Fajna praca też z adrenaliną i można również błyszczeć wśród gawiedzi. Pozdrawiam. DOLNOŚLĄZAK.
Piipi Jelonkowa 17-09-2010 22:15
~Hi, ..pióro to ma *kogut !
~2010 18-09-2010 22:53
Pan wykonał Prystromowi a teraz Pan Prystrom przyjdzie do ratusza i pokaże dopiero Panu na czym polega polityka samorządowa bo nie na tym jak Pan pokazał że głównie na własnych interesach. Jeleniogórzanin
~ 22-09-2010 7:53
Jak Pan się czuje być oszukany,a jak chce pan startować na radnego to powinien pan zastanowic się czy tym razem nie oszuka wyborców i nie zmieni opcji po wyborach za stołek.A jeszcze jedno aby wygrać wybory to czeba miedz czyste konto więdz powinien pan rozliczyć się z osobą za wykonaną prace,
~Obiektywna 22-09-2010 20:58
Ale talent - nieudacznik , przeciez jego wylansował Prystrom , wczesniej Miłosz siedział u mamusi bo sam nic nie potrafił dokanac , nawet prostej pracy nie posiadał oprócz stoleczka w PCK przy mammie.Jak tacy ludzie bez doświadczania w przedsiebiorczości, kierowania i zarządzania bez sprawdzonych umiejetności menadżersko-ekonomicznych zamierza wakować na stołku budzetowym i byc utrzymankiem podatnikow w zamian nic nie dawać .Dlaczego od cycka Prystroma sie odciął ktory jego wyniósł na piedestał .Może sie wycfanił i będzie sie farbował do rozmaitych partii aby byc przy korycie, bo inaczej marnie zginie w tych ukladach jako lewusek samodzielnie niezaradny.
~elo@ 24-09-2010 18:32
no coś konkretnego i prawdy ,brawo !!!!! dla obiektywnej .
~beee 24-09-2010 20:04
Baran
~rex 25-09-2010 13:42
Tak, wielbiciel kolarstwa,który chciał odebrac stypendium jakie funduje miasto dla Maji Włoszczowskiej bo nie mogła przyjachac na jakąś corą promocję miasta bo w tym czasie przygotowywała się do mistrzostw i patrzcie Państwo zdobyła ZŁOTO i potem pan Sajnog witał ją i wchodził dumnie w kadr kamery-co za obłuda, wstyd!!!!
~Mroku 26-09-2010 15:41
Prostak Prostak i jeszcze raz prostak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~kolega ze tm 27-09-2010 12:54
Miłosz, na litość boską, coś ty znowu nawywijał ? ? ?
~ 27-09-2010 17:00
co to jest trykot albo trykota, do jasnej ch....y? ;-)
~kosmadrom 28-09-2010 12:57
Pani/ Pan: OBIEKTYWNA. Problemem niektórych jest właśnie brak obiektywizmu. Pan Sajnog powinien oddać- Panią/ Pana do Sądu za naruszenie dóbr osobistych. Bo w pisaniu tym są same bzdury. Pozdrawiam.
~Góral kark 28-09-2010 21:32
Do kosmadrom -obiektywna trafnie ocenila osobe Miłosza i tak tez moze czynic bo jest to osoba publiczna i z krytyka musi sie liczyć kiedy wsiadał na to stanowisko i deptał ochoczo do rady miasta od zdradzajac operatywnego Prystroma.Rezultaty posiada bardzo mierne ze swojej dzialalności w radzie i na urzędzie tak że podatnikow rozczarował- przeciez to jego przerasta to zajęcie z braku wiedzy , doswiadczenia i wyobrazni. A pieniadze pobiera z budżetu.I co o tym mysleć ? jaki poziom rozwoju miasta taki prezydent i radni.
~ 30-09-2010 0:18
Brawo dla \"Góral kark\" w pełni się zgadzam !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group