Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 11650
Zalogowanych: 78
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Politycznie w Orient Ekspresie

Piątek, 8 października 2010, 9:21
Aktualizacja: 9:23
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Politycznie w Orient Ekspresie
Fot. Agrafka
Wczoraj w Orient Expressie (Karkonoski Salon Sztuki) odbyło się spotkanie z publicystą Stanisławem Michalkiewiczem, który w dosyć ironiczny i kontrowersyjny sposób wypowiadał się m.in. na temat polityki uprawianej przez posłów różnych ugrupowań oraz o problemach państwa polskiego.

Stanisław Michalkiewicz jest sędzią Trybunału Stanu, eseistą, publicystą, autorem książek o tematyce społeczno-politycznej oraz współzałożycielem Unii Polityki Realnej. Jest przeciwnikiem poprawności politycznej i zwolennikiem wolności słowa. Publikuje na łamach wielu czasopism m.in. „Naszego Dziennika”, „Gazety Polskiej”, „Dziennika Polskiego”. Jego felietony czytane są w Radio Maryja i Telewizji Trwam.

Na spotkaniu poruszał głównie wątki polityczne dotyczące m.in. kryzysu finansowego, podwyższenia podatków, kosztu kampanii prezydenckiej Bronisława Komorowskiego. Krytykował rząd Donalda Tuska, m.in. za walkę z dopalaczami na granicy prawa, komentował również aktywność polityczną Janusza Palikota, Leszka Balcerowicza czy też ministra finansów Jacka Rostkowskiego.

Spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem rozpoczęło cykl spotkań z różnymi ciekawymi publicystami, które będą odbywać się w Orient Expresie. Wkrótce JelonkaTV nada program z udziałem czwartkowego gościa Karkonoskiego Salonu Sztuki.

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
198
Tak
40%
Nie
53%
Jest mi to obojętne
7%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Co zawiera nowy plan pokojowy? O co naprawdę chodzi w tych negocjacjach?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Pogodowo
Ośnieżona Jelenia Góra
 
112
Suzuki wjechał wprost pod Passata
 
Inne wydarzenia
"Polatali bokiem". Rajdowe zakończenie sezonu
 
Karkonosze
Kolejne NIE dla wieży widokowej na Zakręcie Śmierci
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group