Wtorek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 2802
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Policyjna akcja „Znicz 2017”

Wtorek, 24 października 2017, 13:37
Autor: 112
Od 26 października do 2 listopada 2017 roku jeleniogórscy policjanci prowadzić będą akcję „Znicz 2017”. Akcja ta ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa odwiedzającym groby swoich bliskich.

W tym czasie w okolicach cmentarzy pojawi się większa niż dotychczas liczba policyjnych patroli. Będą to przede wszystkim funkcjonariusze ruchu drogowego, prewencji, ale również przed i na cmentarzach policjanci pionu operacyjnego. Szczególnym nadzorem objęte zostaną drogi dojazdowe do cmentarzy pod kątem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W newralgicznych miejscach ruchem kierować będą policjanci i to do ich poleceń w pierwszej kolejności powinni się stosować kierujący.

W okolicach cmentarzy przygotowane zostaną specjalne parkingi dla tych, którzy zdecydują się wybrać na cmentarz swoim samochodem. Jednak doświadczenia z lat ubiegłych pokazują, że zdecydowanie szybciej można będzie dojechać w rejon cmentarza specjalnie zorganizowanymi środkami komunikacji miejskiej.

- Prosimy o przekazywanie policjantom wszelkich uwag mogących przyczynić się do zapewnienia nam wszystkim spokoju i bezpieczeństwa –apeluje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group