Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 6891
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Policjant z Jeleniej Góry drugi w slalomie gigancie

Wtorek, 19 stycznia 2016, 8:38
Aktualizacja: 8:40
Autor: 112
Region: Policjant z Jeleniej Góry drugi w slalomie gigancie
Fot. Archiwum Policji
Asp. sztab. Dariusz Gutowski z jeleniogórskiej policji zajął II miejsce w slalomie gigancie podczas VIII Zimowego Festynu Policyjnego w Ośrodku Górskim Czarna Góra. Funkcjonariusz od kilku lat pełni również służbę w policyjnych patrolach narciarskich na stokach Kotliny Jeleniogórskiej.

Festyn odbył się 15 stycznia. Wzięli w nim udział policjanci i pracownicy policji z całego Dolnego Śląska , ale również z Tarnowa oraz z Czech. Organizatorzy przewidzieli następujące klasyfikacje: dla dzieci, kobiet oraz dwie dla mężczyzn - do lat 35 i powyżej.

W festynie z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze udział wziął asp. sztab. Dariusz Gutowski i w slalomie gigancie, w kategorii wiekowej powyżej 35 lat, zajął II miejsce. Otrzymał statuetkę oraz pamiątkowy medal. Zwycięzcą w tej kategorii okazał się Dariusz Bałys , a trzecie miejsce zajął Dariusz Ruciński z Komendy Powiatowej w Kamiennej Górze.

Asp. sztab. Dariusz Gutowski od kilku lat pełni również służbę w policyjnych patrolach narciarskich na stokach kotliny jeleniogórskiej. Posiada on uprawnienia instruktora nauki jazdy na nartach.

Organizatorzy festynu: Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu, Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku, Starosta Powiatu Kłodzkiego, Zarząd Wojewódzki we Wrocławiu i Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Kłodzku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group