Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 7025
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Policjant musi być dociekliwy

Czwartek, 20 listopada 2008, 12:45
Aktualizacja: 12:45
Autor: TEJO
Kolejny niedoszły samobójca zawdzięcza życie policjantom. Mężczyzna był z Dzierżoniowa, ale nie wiadomo było, w którym mieście przebywa. Dzięki skrupulatności oficera dyżurnego z Jeleniej Góry udało się zapobiec tragedii.

Wczoraj przed południem dyżurny z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze otrzymał telefoniczną informację od jeleniogórzanki, że jakiś mężczyzna skontaktował się z nią i prosił o pomoc, gdyż chce popełnić samobójstwo. Kobieta podała numer telefonu, z którego do niej dzwonił desperat.

Dyżurny zadzwonił po podany numer telefonu, zgłosił się, mężczyzna. Po krótkiej rozmowie podał swoje imię i nazwisko, powiedział, że nadużywa alkoholu oraz, że zamierza targnąć się na swoje życie. Oświadczył, że przebywa na ulicy Batalionów Chłopskich. – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z policji.
Po zakończonej rozmowie dyżurny pod wskazany adres wysłał policjantów. Okazało się, że na tej ulicy taki mężczyzna w ogóle nie mieszka.

Po dokładnym rozpytaniu powiadamiającej policjanci ustalili, że mężczyzna ten może mieszkać w Dzierżoniowie. Dyżurny skontaktował się z dzierżoniowską policją z prośbą o sprawdzenie czy pod wskazanym adresem przebywa taka osoba.

Okazało się, że faktycznie w mieszkaniu tym dzierżoniowscy policjanci zastali poszukiwanego i pijanego mężczyznę. Przyznał się, że zamierza odebrać sobie życie. Został on zatrzymany wytrzeźwienia, a następnie trafił pod opiekę lekarzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group