Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 9242
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Policjant musi być dociekliwy

Czwartek, 20 listopada 2008, 12:45
Aktualizacja: 12:45
Autor: TEJO
Kolejny niedoszły samobójca zawdzięcza życie policjantom. Mężczyzna był z Dzierżoniowa, ale nie wiadomo było, w którym mieście przebywa. Dzięki skrupulatności oficera dyżurnego z Jeleniej Góry udało się zapobiec tragedii.

Wczoraj przed południem dyżurny z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze otrzymał telefoniczną informację od jeleniogórzanki, że jakiś mężczyzna skontaktował się z nią i prosił o pomoc, gdyż chce popełnić samobójstwo. Kobieta podała numer telefonu, z którego do niej dzwonił desperat.

Dyżurny zadzwonił po podany numer telefonu, zgłosił się, mężczyzna. Po krótkiej rozmowie podał swoje imię i nazwisko, powiedział, że nadużywa alkoholu oraz, że zamierza targnąć się na swoje życie. Oświadczył, że przebywa na ulicy Batalionów Chłopskich. – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z policji.
Po zakończonej rozmowie dyżurny pod wskazany adres wysłał policjantów. Okazało się, że na tej ulicy taki mężczyzna w ogóle nie mieszka.

Po dokładnym rozpytaniu powiadamiającej policjanci ustalili, że mężczyzna ten może mieszkać w Dzierżoniowie. Dyżurny skontaktował się z dzierżoniowską policją z prośbą o sprawdzenie czy pod wskazanym adresem przebywa taka osoba.

Okazało się, że faktycznie w mieszkaniu tym dzierżoniowscy policjanci zastali poszukiwanego i pijanego mężczyznę. Przyznał się, że zamierza odebrać sobie życie. Został on zatrzymany wytrzeźwienia, a następnie trafił pod opiekę lekarzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
287
Nigdy
19%
Rzadko
43%
Czasami
24%
Często
14%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Koszykówka
Wichoś walczy z Liderem
 
112
Popalali, a policjanci ich złapali
 
Aktualności
Dzieje się w Polsce: próbował wepchnąć ich pod pociąg
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group