Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 6668
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Policjanci zapraszają seniorów na spotkanie w sieci

Czwartek, 16 grudnia 2021, 12:09
Autor: 112
Jelenia Góra: Policjanci zapraszają seniorów na spotkanie w sieci
Fot. Archiwum
Jeleniogórscy policjanci zapraszają seniorów kolejne spotkanie z policjantką i dzielnicowymi, które odbędzie się 3 stycznia 2022 roku w godzinach 9.00-9.30 w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pod linkiem: https://youtu.be/8ARnCSmaqhY

Jest to kolejne spotkanie w sieci na żywo z seniorami. Prowadzić je będzie policjantka z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, w którym udział wezmą również dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze.

Celem jest przede wszystkim ułatwienie kontaktu seniorów z Policją i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których te osoby stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże, rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Seniorzy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w takim spotkaniu profilaktycznym uzyskają informacje, do jakich zdarzeń doszło na danym terenie, jak również będą mogli zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po odpowiedzą policjanci.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group