Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 5647
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Policjanci z ludzką twarzą

Sobota, 11 marca 2006, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 11 marca 2006, 19:45
Autor: TEJO
Kotlina Jeleniogórska: Policjanci z ludzką twarzą
Fot. Krzysiek
Kto się boi stróżów prawa, miał okazję przekonać się w sobotę, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. Na II Zimowym Festynie Policji bawiło się w Karpaczu wiele osób, nie tylko umundurowanych.

Wśród dzieci ciekawość budziły maskotki komisarza Lwa. Najmłodsi chętnie do zdjęć z królem zwierząt pozowali.
Na stoku pod Śnieżką pojawili się też prawdziwi, na co dzień groźni i wymagający funkcjonariusze. Choćby młodszy inspektor Zbigniew Ciosmak, komendant miejski jeleniogórskiej policji, który dba, aby podwładni z jego garnizonu zawsze zachowywali ludzką twarz.

Strasznie nie było, za to wesoło – owszem. Mundurowi zjeżdżali w trójkach na dwóch nartach, a przygrywała im policyjna orkiestra. Pracy przy relacji z imprezy było sporo, bo reporter wrocławskiej TVP 3 Andrzej Szpak pracować musiał na dwie ręce: z kamerą i mikrofonem.

Policja pochwaliła się nowym sprzętem, którego bać się powinni niedoszli terroryści. Mówiono też o bezpieczeństwie w górach. Przezorni mieli okazję do bezpłatnego oznakowania nart. W razie kradzieży łatwiej będzie sprzęt odnaleźć, a złodziejowi – trudniej go sprzedać.

Kolejny, równie wesoły i pełen atrakcji festyn policjanci zapowiadają na lato. I już teraz zapraszają wszystkich chętnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group