Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 5879
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Policjanci z dziećmi o bezpieczeństwie

Sobota, 21 stycznia 2017, 8:01
Autor: 112
Jelenia Góra: Policjanci z dziećmi o bezpieczeństwie
Fot. Archiwum Policji
19 stycznia mundurowi spotkali się z uczniami ze szkoły nr 7 w Jeleniej Górze, gdzie omówili tematy dotyczące bezpiecznego wypoczynku podczas ferii.

Pogadankę dla uczniów przygotowała st. sierż. Beata Sosulska-Baran z Wydziału Prewencji KMP w Jeleniej Górze oraz strażnik miejski Grzegorz Rybarczyk w oparciu o realizację programów i działań Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, w tym „Bezpieczne Osiedle”, „Nie daj się uzależnieniom i wszelkim zagrożeniom”, „Bezpieczna i przyjazna szkoła” , działań prewencyjnych „Bezpieczne Ferie”, a także w ramach wojewódzkiego programu edukacyjnego pn. „ALFA”, ukierunkowanego na podnoszenie świadomości i kształtowanie pożądanych postaw i zachowań w sytuacji zagrożeń o charakterze terrorystycznym.

- Policjantka zapoznała uczniów z sytuacjami zagrażającymi ich życiu i zdrowiu, omówiła sposoby przeciwdziałania tym niebezpieczeństwom. Spotkania z dziećmi będą odbywać się cyklicznie – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group