Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 5074
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał się rzucić z mostu

Środa, 19 grudnia 2012, 7:13
Aktualizacja: 8:33
Autor: 112
Ma zaledwie 25 lat i całe życie przed sobą, jednak po zawodzie miłosnym i wypiciu większej ilości alkoholu, chciał skończyć ze swoim życiem – mowa o niedoszłym samobójcy, który chciał skoczyć z mostu. Dzięki szybkiej reakcji policjantów udało się uratować mężczyznę. Desperat trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia, a następnego dnia został przekazany pod opiekę lekarzy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (17 grudnia) około godziny 20.35. - Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał telefoniczne zgłoszenie od jeleniogórzanina, który powiadomił go o tym, że stoi na moście kolejowym w Jeleniej Górze i zamierza popełnić samobójstwo skacząc do rzeki – relacjonuje podinsp. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Na miejsce wysłano policjantów, którzy rozpoczęli poszukiwanie desperata. W tzw. międzyczasie zastępca dyżurnego przez cały czas rozmawiał z nim i próbował odwieść od zamiaru targnięcia się na życie. Policjanci zdążyli z pomocą na czas.

- Desperatem okazał się 25-letni jeleniogórzanin. Mężczyzna przyznał się, że zamierzał odebrać sobie życie z powodu zawodu miłosnego. Okazało się, że 25-latek jest nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 2,3 promila – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group