Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7465
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Policjanci uratowali 25–letniego desperata

Wtorek, 7 sierpnia 2018, 11:56
Aktualizacja: 11:58
Autor: 112
Policjanci nie dopuścili do popełnienia samobójstwa przez 25–letniego jeleniogórzanina. Mężczyzna wysłał do matki dramatycznego SMS–a, w którym twierdził, że odbierze sobie życie.

Wczoraj (6.08) około godziny 16.00 do Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zgłosiła się kobieta, która poprosiła o pomoc w poszukiwaniu swojego syna, który nie wrócił na noc do domu, a rano wysłał jej niepokojącego SMS-a. Napisał, że ma wszystkiego dość i bliscy nie zobaczą go więcej. Po godzinie 14.00 nawiązał z matką dwukrotnie kontakt, w którym potwierdził swoje zamiary. Potem nie odbierał połączeń telefonicznych.

- Policjanci natychmiast po zgłoszeniu, podjęli poszukiwania zaginionego jeleniogórzanina. Podczas przeglądania monitoringów działających na terenie Jeleniej Góry funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który wsiadał do pociągu relacji Jelenia Góra – Wrocław. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze powiadomił jednostki policji, przez które przejeżdżał pociąg z prośbą, by zatrzymać desperata. Ok godziny 19.00 jeleniogórzanin wysiadł z pociągu we Wrocławiu, gdzie został zatrzymany przez wrocławskich policjantów. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami stwierdził, że nie planował podróży do Wrocławia, był to impuls. Planował popełnić samobójstwo i w pociągu rozmyślał jak to zrobić. Mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarzy – informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

4
40%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
4
40%
Smuci
0
0%
Złości
2
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group