Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Policjanci ruszyli na ratunek

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Jeleniogórscy policjanci jako pierwsi zauważyli kłęby dymu wydobywające się z komina budynku jednorodzinnego, z którego bezpiecznie wyprowadzili mieszkańca.

reklamy

22 marca około godziny 21.00 policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze podczas patrolu jednej z ulic w Piechowicach zauważyli kłęby dymu wydobywające się z komina jednego z budynków. Silne zadymienie wskazywało, że mogło dojść do zapalenia się sadzy.

Funkcjonariusze niezwłocznie powiadomili służby ratunkowe, a sami udali się do budynku, aby sprawdzić, czy ktoś nie potrzebuje pomocy. Z budynku bezpiecznie wyprowadzili jednego mieszkańca. W trakcie ewakuacji komin zapalił się. Jeden z policjantów biorących udział w patrolu jest również strażakiem ochotnikiem. Do czasu przyjazdu strażaków, aby nie dopuścić do rozprzestrzenienia się ognia funkcjonariusze zajęli się wygaszaniem pieca oraz zabezpieczeniem miejsca zdarzenia.

W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał oraz nie doszło do pęknięcia komina.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka