Poniedziałek, 22 czerwca
26°C Jelenia Góra
reklamy

Policjanci łapownicy wpadli w zasadzkę

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze prowadzi śledztwo w sprawie dwóch funkcjonariuszy policji podejrzewanych o przyjmowanie korzyści majątkowych.

reklamy
reklamy

Jak poinformowało Polskie Radio Wrocław, rzecz dotyczy dwóch policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu. Funkcjonariusze wpadli podczas prowokacji Biura Spraw Wewnętrznych, czyli „policji w policji”. – Obaj zostali już zawieszeni w obowiązkach, jeżeli zostaną skazani czeka ich dyscyplinarne wydalenie ze służby – podała rozgłośnia. Jeden z nich pracuje w policji od 18 lat, drugi od ośmiu.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka