Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 24 marca
Imieniny: Katarzyny, Marka
Czytających: 16407
Zalogowanych: 67
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Policja” znowu w Sobieszowie

Piątek, 16 grudnia 2016, 8:01
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: „Policja” znowu w Sobieszowie
Fot. Archiwum
W najbliższą sobotę (17.12) o godz. 18.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze zaprasza na otwarty pokaz Teatru Karawana. Wstęp wolny.

Tym razem Teatr Karawana wziął na warsztat debiutancką sztukę Sławomira Mrożka "Policja". Mieszkańców Sobieszowa oraz miłośników regionu i literatury powinien zainteresować fakt, że została ona napisana przez autora w dwa tygodnie, a miejscem w którym stworzył ten dramat był Dom Związku Literatów Polskich w Sobieszowie – obecny budynek Zespołu Szkół Społecznych im. Jana Pawła II Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Jeleniej Górze. Można by rzec, że czas zatoczył koło i znowu przybywa Mrożek do Sobieszowa.

Działalność Teatru Karawana została dofinansowana przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
62
W Internecie
29%
Stacjonarnie w sklepie
65%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
6%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Najpiękniejsze miasta w górach, jesteśmy i my...
Rozmowy Jelonki
Amory u kotów inaczej niż u człowieka, tylko w ciągu dnia
 
112
Pożar w Siedlęcinie
 
Aktualności
Łatwiej do Wodospadu Podgórnej i Kaskady Myi
 
Inwestycje
29 maja – rusza Querion w Piechowicach
 
Aktualności
Rzucali kulami w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group