Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 9952
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polana Jakuszycka: Policja ws. Biegu Piastów

Piątek, 4 marca 2022, 13:04
Aktualizacja: 13:06
Autor: 112
Polana Jakuszycka: Policja ws. Biegu Piastów
Fot. Archiwum Policji
Od dzisiaj (4.03) do niedzieli na Polanie Jakuszyckiej odbywają się imprezy biegowe w ramach 46 Biegu Piastów –Festiwal Narciarstwa Biegowego. Jest to największa impreza sportowa organizowana na terenie RP i weźmie w niej udział kilkanaście tysięcy osób z całego świata. Jeleniogórscy policjanci czuwają nad bezpieczeństwem uczestników oraz bezpieczeństwem na drodze.

Policja Jeleniogórska w tych dniach realizuje zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa podczas tej imprezy sportowej. Podstawowym zadaniem sił policyjnych będzie utrzymanie przejezdności drogi w kierunku Czech, zwłaszcza odcinek od Szklarskiej Poręby do Jakuszyc, gdzie będą stałe posterunki oraz patrole drogówki. Uczestnicy biegu, którzy przyjadą własnymi środkami transportu kierowani będą na wyznaczone przez organizatora miejsca parkingowe.

Apelujemy do wszystkich osób, które w tym czasie będą na tej trasie, aby bezwzględnie stosowały się do poleceń policjantów. W żadnym wypadku nie pozostawiali pojazdów na drodze w sposób nieprzemyślany i zagrażający bezpieczeństwu, ponieważ takie samochody będą usuwane na koszt właścicieli. Przypominany również, aby nie pozostawiać w autach w widocznym miejscu wartościowych przedmiotów, gdyż mogą być one przyczyną włamania – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.
Ponadto przypominamy, aby turyści, którzy w tym czasie odwiedzą nasz region nie pozostawiali pod żadnym pozorem sprzętu narciarskiego w bagażnikach dachowych i najlepiej zabierali je ze sobą do hotelu czy pensjonatu. Tak pozostawiony sprzęt może stać się łatwym łupem dla złodziei - przypomina.

Twoja reakcja na artykuł?

24
65%
Cieszy
8
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
5%
Smuci
1
3%
Złości
2
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Z którym z autorów chcieliby Państwo spotkać się w Książnicy Karkonoskiej?

Oddanych
głosów
596
Puzyńska Katarzyna
33%
Twardoch Szczepan
32%
Żulczyk Jakub
35%
 
Głos ulicy
Ja lubię sushi, a ja wolę burgery domowe
 
Miej świadomość
Kraina Wygasłych Wulkanów w Polsce
 
Rozmowy Jelonki
Wodne perypetie w Jeżowie
 
Aktualności
Warsztaty kosmetyczne w Muflonie
 
Kościół i wiara
Bierzmowanie w Jeleniej Górze
 
Kultura
Wędrowcy Karkonoszy
 
Aktualności
Zagrali dla Michała
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group