Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 10441
Zalogowanych: 110
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Policja poszukuje Sławomira Banacha

Czwartek, 14 sierpnia 2008, 14:13
Aktualizacja: 14:14
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Policja poszukuje Sławomira Banacha
Fot. KMP
Kolejna osoba zaginiona, której poszukują policjanci i rodzina. To 37–letni jeleniogórzanin, którego zaginięcie bliscy zgłosili 11 sierpnia.

Sławomir Banach, zam. w Jeleniej Górze przy ul. Moniuszki, ostatni raz widziany był w miejscu zamieszkania. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną koszulkę z krótkim rękawem, czarne spodnie jeansowe, obuwie sportowe typu adidas.

Poszukiwany ma z wyglądu 37 lata, wzrost 175 cm. Włosy ma krótkie – ciemne, twarz owalna, oczy szare. Zaginiony nie ma zęba w górnej szczęce z przodu.

– Prosimy wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę poszukiwawczą w Komisariacie I Policji w Jeleniej Górze, ul. Armii Krajowej 5 osobiście, bądź telefonicznie pod numer 075/75-20-406, 075/75-20-326, 075/75-20-150 bądź pod numer alarmowy policji 997 – apeluje nadkom. Edyta Bagrowska.

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
512
Tak
43%
Nie
52%
Jest mi to obojętne
5%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Co zawiera nowy plan pokojowy? O co naprawdę chodzi w tych negocjacjach?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Inwestycje
Kolejne drogi w powiecie karkonoskim wyremontowane
 
Aktualności
Otwarto Pasiekę Edukacyjną
 
Pogodowo
Rano będzie "szklanka"
 
Pogodowo
Dramatycznie ślisko na drogach
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group