Czwartek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 12897
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Policja: majowy weekend dosyć spokojny

Wtorek, 4 maja 2021, 14:06
Autor: 112
Powiat: Policja: majowy weekend dosyć spokojny
Fot. Archiwum
Podczas minionego weekendu jeleniogórscy policjanci przeprowadzili 376 różnego rodzaju interwencji, wylegitymowali ponad 1250 osób, zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących pojazdami, dwóch kierowców, którzy naruszyli sądowe zakazy, jednego, który kierował wbrew decyzji o cofnięciu mu uprawnień oraz 7 osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa.

Majowy weekend na jeleniogórskich drogach przebiegł dość spokojnie. Policja jeleniogórska odnotowała jeden wypadek oraz kilka kolizji, których główną przyczyną było niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami oraz niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Do wypadku doszło 2 maja br. około godziny 15.25 w Radomierzu. 39-letni kierujący pojazdem marki Renault z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Do szpitala trafiała 47-letnia pasażerka. Kierowca trzeźwy.

W majowy weekend policjanci z m.in. przedstawicielami jeleniogórskiego sanepidu prowadzili kontrole pod kątem przestrzegania obowiązujących obostrzeń w związku z epidemią koronawirusa. Sprawdzali pod tym kątem restauracje, hotele, pensjonaty, kluby fitness. W trakcie działań nie stwierdzono łamania obowiązujących przepisów w tym zakresie. Policjanci ujawnili kilkanaście osób, które nie stosowały się do obowiązku zakrywania ust i nosa. W takich sytuacjach zwracali uwagę, nakładali mandaty lub kierowali wnioski o ukaranie do sądu.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
1
33%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group