Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 5172
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Policja dla strażaków

Środa, 30 marca 2022, 8:38
Aktualizacja: 12:40
Autor: 112
Jelenia Góra: Policja dla strażaków
Fot. Archiwum Policji
Jeleniogórscy policjanci w ramach współpracy prowadzą od 29 do 31 marca szkolenie dla strażaków Państwowej Straży Pożarnej, które odbywa się w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Jeleniej Górze. Dotyczy ono zagadnień z zakresu ruchu drogowego.

Funkcjonariusze rozmawiają ze strażakami na temat sygnałów i poleceń wydawanych uczestnikom ruchu drogowego lub innym osobom znajdującym się na drodze, a także o kierowaniu ruchem na miejscu zdarzenia.

Wiedza dotycząca prawidłowego zachowania i podjęcie właściwych działań jest niezwykle dla strażaków ważna, gdyż bardzo często jako pierwsi pojawiają się na miejscu zdarzenia drogowego. Przekazane przez policjantów informacje oraz wskazówki praktyczne z całą pewnością pomogą im w codziennej pracy.

Jeleniogórscy policjanci i strażacy działają w koalicji na rzecz bezpieczeństwa, której celem jest zapewnienie sprawnego i skutecznego współdziałania w zakresie ochrony życia i zdrowia ludzi, a także realizowanie działań mających wpływ na zapobieganie i usuwanie skutków zdarzeń związanych z wystąpieniem zagrożeń dla życia i zdrowia.

Twoja reakcja na artykuł?

5
71%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
14%
Smuci
0
0%
Złości
1
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group