Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 7147
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pół wieku Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego

Sobota, 16 kwietnia 2011, 8:34
Aktualizacja: 10:23
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Pół wieku Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego
Fot. TEJO
Osoby związane z JTF obecnie i w przeszłości mają szansę wziąć udział w jubileuszowej wystawie lub przypomnieć o swoich zdjęciach w okazjonalnym wydawnictwie.

Przypomina o tym Tadeusz Biłozor, prezes Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego, które przygotowuje się do jesiennych obchodów jubileuszu pięćdziesięciolecia. Przez JTF „przewinęło się” wielu fotografujących, o których z racji rocznicy zapomnieć nie wolno.

– Jednak trudno do nich dziś dotrzeć osobiście, stąd nasz apel – mówi Tadeusz Biłozor. 50-lecie JTF będzie uczczone okolicznościową wystawą oraz wydawnictwem. Jest szansa, aby zaprezentować tam także twórczość „nieaktywnych” fotografujących związanych niegdyś z towarzystwem. Zainteresowani proszeni są o kontakt pod nr telefonu 75 75 26 250. Można też odwiedzić siedzibę JTF przy Podwalu 1 a w czwartki, kiedy to odbywają się spotkania zrzeszonych.

Prezes Tadeusz Biłozor zachęca przy okazji młodych twórców do współpracy i wstąpienia w szeregi JTF. Aktualnie w małej galerii, która się znajduje przy Podwalu 1 a, można oglądać prace z archiwum różnych autorów. Podczas otwarcia wystawy, pracom nie było przypisane nazwisko twórcy. W mini-quizie zebrani odgadywali, kto jest autorem danego zdjęcia. Nie było to takie łatwe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group