Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 4031
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pół roku w celi przez piwko

Środa, 22 lipca 2009, 15:47
Aktualizacja: Czwartek, 23 lipca 2009, 7:42
Autor: Angela
Sześć miesięcy odsiadki czeka mężczyznę, który na oczach strażników miejskich pił piwo obok cerkwi przy ulicy 1 Maja. W trakcie legitymowania go okazało się bowiem, że jest on poszukiwany przez policję, która ma go doprowadzić do aresztu śledczego, gdzie odsiedzi wyrok.

Poszukiwanego mężczyznę strażnicy spotkali podczas patroli ulic 1 Maja i Klonowica. Dziś przed południem na ławeczce przy kościele prawosławnym siedziało trzech pijaczków. Dwóch z nich na widok strażników miejskich schowało alkohol. 56- latek z Mysłakowic poszukiwany przez policję nie przejął się jednak obecnością strażników i bez skrępowania popijał piwo z butelki.

Jego sielanka skończyła się jednak, kiedy strażnicy nałożyli na niego mandat za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym i wylegitymowali nietrzeźwego. Nie miał jednak przy sobie dokumentów, ustnie podał swoje imię i nazwisko oraz fałszywą datę urodzenia. Stróże miasta nie mogli znaleźć go w policyjnych wykazach.

Dzięki dociekliwości dyżurnego straży miejskiej udało się jednak ustalić faktyczną datę urodzenia legitymowanego. Okazało się, że jest on poszukiwany do natychmiastowego zatrzymania. Mieszkańca Mysłakowic przekazano policji. Teraz 56-latek najbliższe pół roku spędzi za kratami więzienia.

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group