Zalogowanych: 27

Dziwiszów: Pokonali drużynę ze Świdnicy

Niedziela, 24 marca 2019, 7:41
Aktualizacja: 7:44
W trzecim spotkaniu rundy wiosennej I Ligi Dolnośląskiej Młodzików Karkonosze Jelenia Góra pokonały 1:0 Polonię Stal Świdnica. Mecz rozegrano na boisku w Dziwiszowie. Było to trzecie spotkanie podopiecznych Pawła Walczaka w tej rundzie – wcześniej wysoko ulegli w dwóch wyjazdowych konfrontacjach z ekipami Zagłębia Lubin.

Młodzi jeleniogórzanie w ciągu tygodnia rozegrali trzy spotkania. Najpierw ulegli w Lubinie pierwszej ekipie Zagłębia 0:5, następnie z drugim zespołem "Miedziowych" 1:9, a na inaugurację wiosny przed własną publicznością zmierzyli się z Polonią Stalą Świdnica.

Pierwsze minuty należały do przyjezdnych, jednak szybko gospodarze wzięli się do roboty i mecz się wyrównał. Do przerwy żadna z drużyn nie znalazła drogi do bramki rywali, a w drugiej połowie gola na wagę 3 punktów zdobył Adrian Ociepa.

Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Stal Świdnica 1:0 (0:0)

Karkonosze: Kowalczyk - Łabuz, Szaciłło-Kulikowski, Pietrzyk, Legucki, Jewtuszek, Podobiński, Michalski, Spiż. Rezerwowi: Fediuk, Szachowski, Martyniuk, Wolski, Górniak, Ociepa, Drzymkowski.
Polonia: Widła - Cieślak, Duda, Sauter, Homa, Korab, Safian, Paliński, Ziętek. Rezerwowi: Malinowski, Król, Lipiński, Sprawka, Cybruch, Simlat.

W następnym spotkaniu Karkonosze podejmą Olympic Wrocław (6.04, godz. 16:30 w Dziwiszowie).