Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 6262
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pokaz Małej Akademii Baletu w „Muflonie”

Czwartek, 14 czerwca 2018, 8:39
Aktualizacja: 8:40
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: Pokaz Małej Akademii Baletu w „Muflonie”
Fot. MDK "Muflon"
Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza 21 czerwca (czwartek) o godz. 17.15 na pokaz w wykonaniu uczestniczek zajęć Małej Akademii Baletu. Wstęp jest bezpłatny.

Pokaz kończy sezon 2017/2018 pracowni tanecznej, którą prowadzi Anna Krych – choreografka, tancerka, pedagog tańca, absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie.

W ramach świętowania 5-lecia istnienia Małej Akademii Baletu, w Galerii „Kolor” będzie można zobaczyć prezentację fotografii, a podczas pokazu – krótki film dokumentujący projekt „Ruch w rodzinie”.

Mała Akademia Baletu należy do stałej oferty zajęć w Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie. Zajęcia te są skierowane do dzieci w wieku 5 – 10 lat. Nauka obejmuje taniec klasyczny, ćwiczenia rozciągające i korygujące postawę, plastykę ruchu, umuzykalnienie i przygotowanie dzieci do cyklicznych spektakli tanecznych. Mała Akademia Baletu ma na celu kształtowanie rozwoju dzieci poprzez taniec i muzykę, w duchu dyscypliny wewnętrznej, harmonii i piękna.

Nowa edycja zajęć Małej Akademii Baletu ruszy we wrześniu 2018.

Impreza dofinansowana z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group