Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7297
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pokaz kaskaderów

Piątek, 24 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 lutego 2006, 16:05
Autor: Damian Milko
Jelenia Góra: Pokaz kaskaderów
Fot. Damian Milko
W czwartek na stadionie przy ul. Złotniczej zagościła czeska grupa kaskaderów. Show, które miało rozpocząć się o godzinie 20 zaliczyło mały poślizg, jednak dlatego, że wszystko było dokładnie przygotowywane.

Organizatorzy zadbali o zmoczenie bieżni boiska wodą, aby kurz nie opadał na trybuny. Pokaz rozpoczęto od głośnego huku petard, który z pewnością ożywił publiczność. Zawodników zapowiadała miła prezenterka i choć mówiła łamaną polszczyzną, bardzo się starała i można było ją zrozumieć. "W tle" czeskiej muzyki kaskaderzy wykonywali niesamowite sztuczki. Można było zobaczyć jazdę samochodem na dwóch kołach, skoki przez palące się okręgi, skoki przez samochody, pokaz monster trucków i wiele innych atrakcji. Publiczność brała czynny udział w zawodach. Dziewczyny zaproszone przez kaskaderów miały okazję przejechać się samochodem na dwóch kołach, a jeden z mężczyzn siedzących na trybunach został obdarowany symbolicznym piwem (bezalkoholowym ;) oczywiście). W takcie przerwy publiczność mogła zjeść posiłek oraz zakupić pamiątki z imprezy w specjalnie przygotowanym stoisku. Na zakończenie każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy monster trucku.

Cała grupa pochodzi z Czech, gdzie na co dzień pracują jako kaskaderzy w filmach i reklamach. Od Jeleniej Góry zaczęli tegoroczną trasę po Polsce, w sobotę o 20:oo zagoszczą na lubańskim stadionie natomiast w poniedziałek będą zadziwiać swoimi sztuczkami w Bolesławcu również o 20:oo.
Oficjalna strona grupy to http://www.volny.cz/flott/

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group